Nauja buvusio vyro žmona įsivaizduoja esanti mano vaiko mama

– Marija, labas. Planavau šiandien pasiimti Lėją išeiginėms. Tu ne prieš? – paklausė vyras buvusios žmonos.

– Ne, žinoma. Tik sekmadienį 11 valandą parvežk, turime reikalų,- atsakė Marija.

– Gerai, sutarta.

Marija su Žygiu išsiskyrė prieš du metus, jų bendrai dukrai penkeri. Kai moteriai baigėsi vaiko priežiūros atostogos, vyras suprato, kad jausmai atšalo ir išėjo.

– Na nepavyko mums, būna. Tėvas jis normalus, niekada nebuvo problemų. Visada leidau Lėją pas jį, niekada nepergyvenau.
Sekmadienis. 11 valanda. 12. Lėjos namie vis nebuvo, o buvęs vyras nekėlė ragelio. Marija pradėjo pergyventi, todėl nuvažiavo į jo namus. Duris jai atidarė nauja Žygimanto draugužė.

– Kas jūs? – sušuko jauna brunetė.

Tuo metu išbėgo Lėja ir apkabino mamą.

– Žygi, mes juk susitarėm! Kodėl nekeli ragelio? Aš juk pergyvenau,- pasakė Marija.

– O jūs be reikalo pergyvenate, aš – nauja Žygio žmona. Jis turi teisę į vaiką, taigi, neribokite jo bendravimo su ja,- vėl įlindo į pokalbį jaunoji persona.

– Žygi, aš manau, nereikia nieko aiškinti. Tu pats supranti, kad ši mergina neturi jokio ryšio su mūsų vaiku. Išeik į lauką, pasikalbėsime,- visiškai ramiai atsakė Marija.

Jis išėjo prie laiptinės ir jie tęsė pokalbį.

– Tu mane suprask, mes su Liuda tiesiog apsigyvenome kartu, ji man ne žmona. O apie laiką aš paprasčiausiai pamiršau,- pasakė Žygis.

– O kodėl nekėlei ragelio? Na gerai, nenoriu aiškintis. Aš – mama, tu – tėtis. Santykius gali kurti su kuo panorėjęs, tačiau vaikas – bendras, – pasakė Marija atsisveikindama.

– Ne tik jūsų,- išėjo į lauką Liudvika.

Įsiplieskė skandalas. Marija atvažiavo pas motiną tik vakare.

– Įsivaizduoji, ji pasakė, kad prisiteis iš manęs dukrą. O Žygis net neužstojo manęs, – pasakojo dukra mamai.

– Tu neimk į galvą, kam reikalingas svetimas vaikas? Įsivaizduoja nežinia ką, nori charakterį parodyti, nepasiduok jos provokacijoms,- pasakė jai mama.

Nuo tada buvusių sutuoktinių santykiai pašlijo. Liudvika skambinėjo Marijai ir grasino. Ji reikalavo, kad Lėja pasiliktų pas juos dažniau, ne tik per išeigines.

Po kelių dienų jai net paskambino iš vaikų teisių. Liudvika parašė skundą, teko rankioti kažkokias pažymas ir prašyti išrašų iš darželio. Tačiau inspektorius nuramino Mariją:

– Nepergyvenkite, taip dažnai būna. Turbūt pavydi dukrai arba nepatenkinta dėl alimentų. Ji turi du savo vaikus, tačiau motinystės teisės apribotos, todėl bet kokiu atveju ji nieko nepasieks.

Marija iškart pranešė naujienas mamai.

– O Žygis žino, kad ji turi vaikų? Manau, jis nesusidėtų su tokia persona,- tarė motina.

Kai buvusi žmona papasakojo vyrui apie Liudos grasinimus, apie vaikus, šis buvo šoke. Žygis manė, kad Marija sugalvojo šią pasaką.

– O tu paklausk savo sugyventinės. Gali pažiūrėti foto socialiniame tinkle, ten irgi daug įdomaus,- pasakė jam Marija.

– Neplanavau keršyti, mane privertė. Tiesiog mėgstu teisingumą ir niekada neleidžiu skriausti savo vaiko. Man nemalonu, kai svetima moteris lenda ir vaidina rūpestingą mamytę.

Žygis po santykių aiškinimosi iškart išsiskyrė su ja, dabar jie vėl normaliai bendrauja su Marija.

You cannot copy content of this page