Nauja tendencija – siūlinis dažymas. Šis dažymas sukuria saulės bučinio efektą. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai įprastas meliravimas, tačiau viskas žymiai sudėtingiau!

Pastaraisiais metais mada gerai pasireiškė plaukų dažyme. Kiekvieno sezono metu atsiranda naujų technikų, kurios keičia senas. Tai gerai, bet čia kyla kita būtinybė – kruopščiai sekti, kad jūsų dažymas neišeitų iš mados!

Jei taip nutiko, reikia susitaikyti ir laiku persikūnyti į naują įvaizdį.

Vizitų į salonus mėgėjų laimei, atsirado nauja tendencija – siūlinis dažymas. Angliškai jis vadinamas „Strandlights“, todėl reikėtų ieškoti būtent tokio pavadinimo, jei panorėsite išstudijuoti keletą variantų.

Šis dažymas sukuria saulės bučinio efektą. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai įprastas meliravimas, tačiau viskas žymiai sudėtingiau!

Kad atliktų dažymą siūleliais, meistrui reikia labai kruopščiai atskirti labai mažas sruogeles vieną nuo kitos. Jos dažomos sluoksniais skirtingais blondo atspalviais, kas prideda švytėjimo efektą.

Toks dažymas užims nemažai laiko, juk tai tikras juvelyrinis darbas! Nuostabu tai, kad tokia technika tinka bet kokio plaukų atspalvio savininkėms. Blondinėms darys efektą atvirkščiai, o brunetėms ir rudaplaukėms – šviesins.

Tokį dažymą galima daryti per visą ilgį arba nuo vidurio. Dėka to, kad sruogos plonos, nelabai pastebima, kai plaukai atauga. Atnaujinti dažymą reikės ne anksčiau, kaip po 3-4 mėnesių.

Jei šią vasarą ruošiatės spindėti, pats laikas keisti įvaizdį! Tai juk visada naudinga moterims. Naujas įvaizdis dovanoja gerą nuotaiką ir prideda pasitikėjimo savimi. Nepraleiskite progos išbandyti!

You cannot copy content of this page