Nikas Vuičičius ir Kanae Miyahara 8 metai kartu: ryškios neįprastos poros ir daugiavaikių tėvų fotografijos

Australo Niko Vuičičiaus (Nicholas James Vujicic) gyvenimo istorija nė vieno nepalieka abejingo! Vyras, gimęs be rankų ir kojų, sugebėjo ne tik padaryti sėkmingą karjerą, bet ir vedė puikią merginą, kuri padovanojo jam keturis vaikus!

Žiūrint į šią šeimą negalima nesižavėti!

Nikas Vuičičius su žmona švenčia vestuvių metines

Prieš 8 metus, 2012 metų vasarį, Nikas Vuičičius vedė savo mylimą merginą. Charizmatiškojo vyro ypatybė nesutrikdė Kanae Miyaharos, ir, stovėdama prie altoriaus, ji ištarė „Taip“savo viso gyvenimo meilei.

Būtent šiam nuostabiam įvykiui Nikas Vuičičius ir skyrė postą savo Instagrame.

„Prieš 8 metus mano gyvenimas pasikeitė visam laikui…Ačiū, mano meile, kad tu kartu su manimi visus šiuos metus. Su tavo pagalba ir su Dievo palaima aš tapau vyru ir tėvu. Aš negaliu apsakyti žodžiais, koks aš laimingas, kad myliu tave – geriausią pasaulyje moterį ir savo vaikų motiną“ – jausmingai parašė po jų bendra nuotrauka žymusis oratorius.

Pilnavertė Niko Vuičičiaus laimė

Jų meilės istorija tikrai buvo sunku patikėti. Jauna graži mergina ir neįgalusis be rankų ir be kojų. Daugelis žmonių netikėjo, kad jie tikrai myli vienas kitą ir gali sukurti pilnavertę šeimą. Tačiau Kanae ne tik ištekėjo už Niko, bet ir pagimdė jam keturis vaikus.

Poros pirmagimis atėjo į pasaulį praėjus lygiai metams po vestuvių. Kijosi Džeimsas Vuičičius nepaveldėjo genetinio tėvo susirgimo ir gimė paprastas sveikas vaikas. Greitai Kanae vėl pastojo. Antras vaikas šeimoje gimė 2015 metų vasarą. Kaip ir jo vyresnysis brolis, Dejanas Levi buvo absoliučiai sveikas!

Dar po dviejų metų Niko Vuičičiaus mylimoji padarė jį daugiavaikiu tėvu ir pradžiugino pagimdydama dvynes – į pasaulį atėjo dvi meilutės dukrelės – Olivija ir Eli.

Dabar Nikas ir jo mylima žmona Kanae turi keturis vaikus, tačiau, atsižvelgiant į jauną sutuoktinių amžių ir jų tarpusavio meilę, niekam nebus siurprizas, jei greitai jų šeima pasipildys dar dviem trim vaikučiais!

You cannot copy content of this page