Norite būti sveiki ir gyventi ilgai? Laikykitės šios formulės!

Visa kita – tik papildymai ir priedai!

Vakar kalbėjau su moterimi, kuri yra medikė, apie kokius sakoma – nuo Dievo. Kalbėjomės apie sveikatą, brendimą, senatvę, ilgaamžiškumą ir visas negandas, atakuojančias tai. Aš paklausiau, ar daugybę amžių stebint trapų žmogaus organizmą atsirado kokia nors aiškiai formuluojama panacėja nuo jų (nuo negandų).

Atsakymas buvo trumpas:

1. Minimalizuoti stresą.
Bet kokiu būdu – juoku, ironija, saviironija, meditacija, valios jėga. Kuo daugiau barjerų stresui pastatyta, tuo ilgesnis, saugesnis ir kokybiškesnis gyvenimas.

2. Maksimalizuoti miegą.
Jei jūs blogai miegate, jūs susidėvite. Jei kyla klausimas – miegoti su migdomaisiais, trankvilizatoriais ar nemiegoti, atsakymas vienas: miegoti bet kokiu būdu. Guldyti organizmą miegoti nokautu. Kad tik miegotų. Nemiga pavojingesnė už priklausomybę nuo tablečių.

3. Optimizuoti maistą.
Kaskart, kai jūs atveriate burną, kad pavalgytumėte, išgertumėte, paskanautumėte, užkąstumėte, galvokite, ką jūs į ją dedate. Asmeniškai aš galiu pagal žmogaus veidą pasakyti, ką jis valgo ir geria.
Viskas. Visa kita – papildymai ir priedai prie 3 banginių, aprašytų aukščiau. Stresas. Miegas. Maistas. Ir būtent tokia seka pagal jų svarbą.

Būkite sveiki!

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page