Nuoširdi vedusio vyro, kuris toliau vaikšto į pasimatymus, išpažintis…

Noriu būti su jumis atviras: susitikinėju su moterimi nepaisant to, kad esu vedęs.

Ir ji nuostabi! Nesumeluosiu, jei pasakysiu, kad ji puikiausia, protingiausia, geriausia ir stipriausia.

Aš mėgstu vestis ją į kavinę ir kiną, nuolat sakyti komplimentus. Tiesą sakant, net nežinau, kada paskutinį kartą pykau ant jos. Kas benutiktų, mane visada džiugina ir įkvepia jos šypsena. Man labai malonu, kai ji surengia man mažų siurprizų. Ir kasdien aš jaučiuosi laimingiausias, kadangi šalia manęs tokia moteris, nors aš vedęs.

Dar daugiau, štai ką aš pasakysiu kiekvienam vyrui: tau irgi reikia tai išbandyti! Nė nepastebėsi, kaip viskas tavo gyvenime pradės keistis į gerąją pusę. O, ar aš kada galėjau pagalvoti, kad moteris, su kuria aš eisiu į pasimatymus, pasirodys esanti mano žmona? Taip, žmona, o tu ką pagalvojai?
Po vestuvių romantika niekur nedingsta. Aš vis taip pat kviečiu savo sutuoktinę į pasimatymus. Siekis užkariauti ją niekur nedingo po to, kai ji ištarė „taip“. Galbūt čia jos nuopelnas.

Jausmai užgęsta tada, kai partneriams jau nebesinori iš naujo pažinti vienas kito. Patikėkite, toliau susitikinėdami kaip iki vestuvių, jūs nuolat atrasite kažką naujo savyje ir savo mylimame žmoguje. Tai kodėl gi daugelis nustoja tai daryti? Juk tai neturi baigtis…

Kaip nuostabu gyventi, kai drugeliai skraido pilve po daugelio metų, visai kaip per pirmą pasimatymą! Branginti vienas kitą – štai kur paslaptis. Niekas niekam nepriklauso ir tai, kad jūs šiandien kartu – nuostabi likimo dovana, už kurią jūs turite būti dėkingi! Bendravimas ir domėjimasis vienas kitu yra negęstančios meilės simbolis. Argi jums norisi būti kartu su žmogumi, kuriam neįdomu, apie ką jūs galvojate, kaip praėjo jūsų diena, kas jums patinka? Taigi!

Aš patariu visiems vyrams niekada nenustoti kviesti savo sutuoktinės į pasimatymus, siekti jos visa savo širdimi ir galų gale suprasti, kad meilė ir romantika nemiršta ištarus „taip“.

O jei visa tai ne tau, tai vargu ar tu vertas tikros moters, susimąstyk apie tai…

You cannot copy content of this page