Po draugės mirties ji priėmė į savo šeimą 4 jos dukras – ir ji dar turėjo 2 savas! Ir štai kaip susiklostė jų gyvenimas dabar…

Sakoma, kad svetimų vaikų nebūna, tačiau ne kiekvienas prisiims atsakomybę auginti ne savo vaiką. Laura Rufino išgyveno baisų išbandymą ir tapo tikra motina-heroje.

Po draugės mirties ji priėmė į savo šeimą 4 jos dukras – ir ji dar turėjo 2 savas!

Dabar Rufino šeimoje – 6 mergaitės, ir visos jos puikiai gyvena kartu.

Laura Rufino ir Elizabet Daimond draugavo nuo mokyklos.

Baisią diagnozę Elizabet sužinojo 2014 metais: vienišai motinai aptiko paskutinės stadijos galvos smegenų vėžį. Išgelbėti moterį nebuvo vilties, kaip ir rasti globėjus 4 jos dukterims.

Rimtas draugių pokalbis įvyko, kai Elizabet pajuto smarkų negalavimą. Laura pažadėjo, kad nė už ką nepaliks mergaičių, ir po Elizabet mirties išpildė savo pažadą.

Šiandien mažylės Daimond gyvena su naujaisiais tėvais Laura ir Riko bei dar dviem sesutėmis. Šeima padidėjo dvigubai, tačiau, pasak Rufino šeimos, tai atnešė jiems žymiai daugiau džiaugsmo, nei problemų.

Šiandien veikia pagalbos Rufino šeimai labdaros fondas. Jau pavyko surinkti 87000 dolerių. Už šiuos pinigus reikia pastatyti garažą ir du miegamuosius, kad mergaitės turėtų normalias gyvenimo sąlygas.

Be to, pinigai reikalingi ir mergaičių išlaikymui, ir jų išsilavinimui. Svarbiausia, kad šeimos sunkumai nė kiek negąsdina. Jie tiksliai žino, kad svarbiausia gyvenime – tai meilė ir tarpusavio pagalba!

You cannot copy content of this page