Prašome padarykite 2 minučių pauzę ir perskaitykite tai

Įsivaizduokite, kad dabar 19:25 vakaro ir jūs einate namo (žinoma vienas) po neįprastai sunkios dienos darbe. Jūs labai pavargęs ir susikrimtęs.

Staiga jūs pajuntate stiprų skausmą krūtinėje, kuris ima pereiti į jūsų ranką ir kyla link žandikaulio. Jūs esate vos už 5 kilometrų nuo artimiausios ligoninės.

Deja, jūs nežinote, ar galėsite iki jos nusigauti. Jūs praėjote pirmosios pagalbos ir netiesioginio širdies masažo kursą, bet mokytojas nepasakė jums, kaip jį atlikti sau pačiam.

Kaip išgyventi ištikus širdies priepuoliui, kai jūs vienas?

Kadangi dauguma žmonių būna vieni, kai ištinka širdies priepuolis, prieš žmogui prarandant sąmonę , jis turi vos apie 10 sekundžių, po to kai jo širdis ima plakti netolygiai ir jis pajunta kad tuoj praras sąmonę.

Tačiau tokios aukos gali padėti sau daugkartiniu ir labai energingu kosuliu. Prieš kiekvieną kosėjimą reikia giliai įkvėpti. Kosulys turi būti gilus ir ilgas, kaip atkosint skreplius iš plaučių gilumos.

Įkvėpimas ir kosulys turi kartotis maždaug kas 2 sekundes be perstojo kol neatskubės pagalba arba kol jūs nepajusite, kad širdis vėl ėmė plakti normaliai.

Gilūs įkvėpimai tiekia deguonį plaučiams, o kosėjimo judesiai suspaudžia širdį ir palaiko kraujo cirkuliaciją. Širdies suspaudimai taip pat padeda jai atstatyti normalų ritmą. Tokiu būdu širdies priepuolio aukos gali pasiekti ligoninę.

Papasakokite apie tai kuo didesniam žmonių skaičiui. Tai gali išgelbėti jų gyvybes!!!

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page