Prognozė 2020 metams pagal rytietišką horoskopą

Žiurkė

Šiais metais Žiurkėms seksis beveik visur. Tu turėsi galimybę pagerinti savo materialinę padėtį, asmeninio pobūdžio problemos sėkmingai išsispręs, sveikata taps stipresnė. O ir išvis, priežasčių nervintis taps mažiau, o džiaugsmo daugiau.

Jautis

Žiurkės metai Jaučiams bus nelengvi, bet vaisingi. Tau geriausia užsiciklinti ties savęs tobulinimu. Tai padės kitaip pažvelgti į kai kuriuos dalykus ir pakeisti gyvenimą į gerąją pusę. Produktyvus darbas su savimi duos savo vaisių jau metų viduryje. Nestabiliais periodais taps pavasaris ir vasaros pradžia, juos reikia pergyventi ramiai. Svarbiausia – vyriškai priimti visus nesklandumus ir neprarasti savikontrolės. Remkis artimųjų pagalba.

Tigras

Būsime atviri, Tigrų laukia daug sukrėtimų darbe ir asmeniniame gyvenime. Svarbu tarp viso to nepraleisti džiugių įvykių, kurių taip pat bus nemažai. Koncentruokis būtent ties jais, tada susidoroti su sunkumais bus kelis kartus lengviau. Pas tave su metų šeimininke mažai bendro, bet ji visgi labai palankiai tave vertina.
Tau svarbu netingėti ir dėti visas pastangas bet kokiame reikale. Visiškai atsiduok darbui ir šeimai, tada viskas bus gera ir ramu.

Triušis

Triušių šiais metais laukia didelės permainos: nauji draugai, naujas darbas, nauja meilė. Galbūt net pasitaikys galimybė įsigyti naujus namus. Greičiausiai gausi galimybę persikelti į užsienį, neatsisakyk jos. Žiurkės metai – tai palankiausi metai priimti svarbius sprendimus. Gyvenimas įsuks tave nematyta jėga, tik sugebėk pasinaudoti šiuo šansu!

Drakonas

Žiurkės metai tau bus gana turiningi. Beprotiškos sėkmės periodai kaitaliosis su sunkumų juosta. Svarbiausia – nenukabinti nosies, net jei kažkas eina ne taip. Viskas pataisoma, iš bet kokios nesėkmės galima išpešti patirties ir pasukti savo naudai. Šiais metais tau didelį palaikymą suteiks tavo artimieji, jie taps tavo atrama. Neatstumk jų, o atsidėkok.

Gyvatė

Baltoji Žiurkė pranašauja Gyvatėms gerovės prieaugį. Ne veltui juk tu tiek dirbai dėl to. Būtent šiais metais visos tavo pastangos atsipirks ir bus apdovanotos. Tik nereikia nuvaryti savęs, Žiurkė šito nepateisins ir prieštaraus. Sulėtink tempą ir veik apgalvotai – ir į metų vidurį tavo finansinė padėtis pasikeis.
Pinigų srautas pas darbščias Gyvates padidės. Tik jokiu būdu po to nesutik avantiūroms ir abejotiniems pasiūlymams.

Arklys

Tavęs 2020 metais laukia daug malonių momentų. Jie bus susiję ne tik su asmeniniu gyvenimu, bet ir su darbu. O kas svarbiausia – tavęs laukia pelnyti apdovanojimai. Žiurkė bus dosni ir apdovanos tave materialine gerove. Tu galėsi leisti sau poilsį ir kelionę, apie kurią seniai svajojai.
Šiais metais neverta dirbti per daug. Atvirkščiai, tai metas sulėtinti tempą ir pailsėti. Nustok pergyventi dėl visko aplink ir pagalvok apie save.

Ožka

Ožkos laukia nevienareikšmiški metai. Karjeros srityje viskas puiku, bet štai asmeniniame gyvenime gali būti sunkumų. Tu tik neužsidaryk savyje, išeik į atvirą pokalbį ir aptark svarbius klausimus. Sunkumų bus, bet juos galima pabandyti išspręsti pokalbio pagalba.
Metų pradžia bus ypač įtempta, ant tavęs užgrius daug atsakomybės ir skubių reikalų. Bet nenusimink, tu su viskuo susidorosi. Būk kantrus. Greitai ateis ramybės periodas, ir link pavasario atsiras galimybė uždirbti savo turtinga patirtimi.

Beždžionė

Šie metai atneš tau daugybę įspūdžių ir meilės pergalių. Naujos pažintys ir asmeninis gyvenimas taps svarbiausia šių metų tema. Nesvarstyk ilgai, nepaleisk savo šanso.
Jei ruošiesi įsigyti nekilnojamo turto, tai geriausia padaryti pavasario pradžioje. Tu rasi svajonių namus, atitinkančius visus kriterijus. Tiesa, teks sumokėti daugiau, nei tikėtasi. Bet tai to verta!

Gaidys

Šiais metais tu išeisi nugalėtoju iš bet kokių lenktynių. Sėkmė pilnai tavo pusėje. Malonūs įvykiai tiesiog persekios tave ir vyks pavydėtinu reguliarumu. Priimk dovanas, įgyvendink svajones – tau žalia spalva viskam!

Šuo

Nelauk klastos iš Žiurkės, juk metai žada būti puikūs visame kame. Tik nepersistenk, tau neverta smarkiai keisti gyvenimo ir priimti gyvenimiškai svarbių sprendimų. Mėgaukis tuo, kas yra. Ypač tai liečia šeimyninius santykius. O štai darbe bus taika ir ramybė.

Kiaulė

Žiurkės metais tave užgrius netikėtas turtas ar meilė. Išvis paprastai nieko nebus, visko teks siekti savo jėgomis. Jei pareikši iniciatyvą, viskas pilnai atsipirks. Veik be baimės ir priekaištų. Viskas bus, tik reikia gerokai pasistengti.
Dėmesingai žvelk į savo darbą ir skirk daugiau dėmesio artimiesiems, ypač antrai pusei.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page