Kaip tėvas veikia dukters likimą, net jei niekada nedalyvavo vaiko gyvenime

Tema tikrai svarbi ir mažai tyrinėta. Viskas, ką šiandien rašysiu – tai mano paties ieškojimų ir šimtų moterų konsultavimo išvados per daugiau nei 20 darbo metų.

Tema tikrai svarbi ir mažai tyrinėta. Viskas, ką šiandien rašysiu – tai mano paties ieškojimų ir šimtų moterų konsultavimo išvados per daugiau nei 20 darbo metų.

Taigi, aksioma: visi santykiai statomi energetiniu-informaciniu pagrindu. Fizinis planas svarbus, tačiau jis antraeilis.

Viską valdo žmogaus pasąmonė. Ir santykiai, net jei jie buvo ir baigėsi, vis tiek tęsis pasąmonėje. Taip vyksta visada ir su visais. Santykiai, veiksmai ar neveiksnumas diktuojami nesąmoningų tėvo ir dukters motyvų.

Ką būtina žinoti apie tėvo vaidmenį mergaitės gyvenime?

1. Tėvas yra iniciatorius, jis užduoda santykių toną, net jei guli ant sofos.

2. Net jei tėvas niekada nedalyvavo vaiko gyvenime, tai irgi yra atskaitos taškas būsimų merginos ir jos partnerių pavyzdžiui.

3. Jeigu tėvo nėra ir yra patėvis, modeliai persipins ir dėsis vienas ant kito.

4. Jei tėvas ir patėvis paraleliai egzistuoja mergaitės gyvenime, tai santykių su partneriais modelis vis tiek bus nusižiūrimas nuo tėvo.

5. Kai mergina pareiškia, kad nenori, jog būsimas vyras būtų panašus į jos tėvą, tai reiškia, kad jis tikrai bus panašus, bet tik ne išoriškai. Mergina kartos motinos santykį su tėvu, tačiau kitoje matomoje „pakuotėje“. Turinys bus tas pats.

6. Jei tėvas dalyvauja mergaitės gyvenime ir motinos bei tėvo pora neišsiskyrė, tačiau jis nerodė šilumos ir buvo nušalintas, o mergaitė jautėsi nemylima dukra,tai santykiai su partneriu irgi bus pilni nesupratimo ir sausumo.

7. Jei motinos ir tėvo santykiai nesiklijuoja, mergaitė vaidina žmonos vaidmenį tėvui, kad šeima neiširtų…
Būtent čia randasi artimų santykių baimės, neištikimybės, trikampių, skyrybų ir daugelio kitų sunkių temų ištakos.

You cannot copy content of this page