12 priežasčių, kodėl brolis – svarbiausias žmogus mano gyvenime

Filmuose mes dažnai matome, kaip seserys blogai sutaria su savo jaunesniaisiais broliais. Jos laiko juos nepakankamai protingais, nepakankamai suaugusiais – žodžiu, pranašumo jausmas yra viršesnis už giminystės ryšius.

Tačiau su amžiumi situacija keičiasi: brolis auga, bręsta ir tampa artimiausiu žmogumi. Štai 12 nenuginčijamų priežasčių.

1. Jis visada žino, kada jūsų vaikinas nepakankamai geras jums.
Kai eilinį kartą jūs išgyvensite širdį veriantį išsiskyrimą su vaikinu, būtent brolis pasakys jums, kuo šis vaikinas buvo blogas jums. Kaip bebūtų keista, kai ašaros išdžius ir jūs galėsite mąstyti protingai, jūs suprasite, kad brolis buvo teisus.

2. Jis myli jus nepaisant nieko.
Jūs galite būti mylimiausia tėčio dukrelė, tačiau tėvelis nežino ir pusės to, kas vyksta jūsų gyvenime. O štai brolis bus būtent tas žmogus, kuris paliks langą atidarytą, kai jūs paspruksite į vakarėlį prieš tėvų valią.

3. Jis visada jus gins.
Kam reikalingas apsauginis, kai yra brolis? Jis bet kuriuo momentu pasiruošęs pulti jums į pagalbą. Būtent jis taps jūsų riteriu spindinčiais šarvais dar ilgai iki tol, kol atsiras tas pats princas ant balto žirgo.

4. Jo fone tėvams jūs tiesiog angelas.
Jei jūs įsipaišote į standartinę schemą „vyresnioji sesuo – jaunesnysis brolis“, tai didelis šansas, kad jaunesniojo brolio fone jūs atrodysite geresnė. Kaskart, kai tėvai ras tuščias alaus skardines rūsyje, paslėptas jo ar sužinos apie praleistą pamoką, jie bus atlaidesni jūsų klaidoms. Juk malonu būti geru vaiku, tiesa?

5. Jis tas vienintelis žmogus, kuris kalba su jumis ta pačia kalba.
Turbūt buvo atvejų, kai jūs bandėte iš širdies pasikalbėti su kolege ar drauge, o šios visiškai nesuprato, apie ką jūs. Su broliu jums niekada nebus tokių situacijų. Su juo jūs suprantate vienas kitą iš pusės žodžio ir tiksliai žinote, apie galvoja kitas. Jūs kalbate viena kalba, turite savus žodelius ir pokštus, kuriuos suprantate tik judu.

6. Jis gali jus prajuokinti.
Be bendros kalbos, pas jus su broliu bendras humoro jausmas. Jūs užaugote su tais pačiais pokštais, žiūrėjote tas pačias komedijas. Su juo galima pasijuokti iš to, už ką jus pasmerktų kiti.

7. Jis saugo jūsų paslaptis.
Jūsų brolis žino apie tuos nepatogius jūsų gyvenimo momentus, dėl kurių jums gėda. Ir jei jis net pasišaipys iš jūsų dėl to, niekada nepapasakos jūsų nesėkmių ar paslapčių kitiems. Su juo jūsų paslaptys, net pačios gėdingiausios, saugios.

8. Jis vertina jūsų patarimus.
Brolis ima iš jūsų pavyzdį, net jei matė jus ne geriausios formos. Jis prašo jūsų patarimų dėl drabužių, dėl santykių su merginomis, dėl darbo, juk jūsų nuomonė jam labai svarbi.

9. Jūs visada geruose santykiuose, net jei nebendravote kelias dienas.
Draugystėje tenka palaikyti bendravimą kasdien. Su broliu jūs galite nebendrauti porą dienų ar porą mėnesių ir vis tiek būsite artimiausiais žmonėmis. Mes visi užsiėmę, turime reikalų, ne visada pavyksta pabendrauti su artimaisiais, ypač kai jūs gyvenate skirtinguose miestuose. Bet su broliu visada pratęsite nuo tos vietos, kurioje baigėte praeitą kartą.

10. Jis – jūsų didžiausias palaikymas.
Žinoma, mama ir tėtis jumis didžiuojasi. Bet labiausiai jumis didžiuojasi jūsų brolis. Jis – aršiausias jūsų fanas. Jis garsiau už visus džiaugiasi jūsų sėkme, išleistuvėmis ir giriasi jūsų pasiekimais savo draugams.

11. Jis neleidžia jums išpuikti.
Tuo pat metu brolis neleis jums užriesti nosies. Kai jis pastebės, kad jūs perlenkiate su pasitikėjimu savimi, grąžins jus į realybę, priminęs tokius momentus, kurie žinomi tik jam ir jums ir kurie privers jus vėl pasijusti paprastu žmogumi.

12.Dėl jūsų jis pakeis savo planus.
Brolis užvažiuos į jūsų mėgstamą parduotuvėlę nupirkti jūsų mėgstamų ledų, net jeigu jam tektų važiuoti ten pusvalandį. Be jokių prieštaravimų jis eis dėl jūsų į pasaulio kraštą, juk jūs – jo sesutė ir jis jus myli. Tik nepamirškite to sekantį kartą, kai jam prireiks jūsų pagalbos.

You cannot copy content of this page