Raudonas sarafanas: 14 efektingų idėjų vasaros dienelėms

Raudonas sarafanas puikiai tiks vasaros dienoms. Tai ryškus ir efektingas rūbas, su juo kiekviena mergina atrodys ryškiai ir stilingai.

Raudonų sarafanų modeliai

Trumpi raudonų sarafanų modeliai tiks jaunoms merginoms. Sarafanai, platėjantys apačioje, atrodys madingai ir moteriškai.

Platėjantys midi ilgio sarafanai atrodo ne taip iššaukiančiai ir tiks ramiems deriniams, jie tinkami pasivaikščiojimams, susitikimams su draugais ir net darbui.

Tiesaus kirpimo ir midi ilgio tiks dalykiniams deriniams bei kasdieniam ir sportiniam stiliui.

Raudoni maksi ilgio sarafanai idealūs eiti į restoraną ir prabangius renginius. Tokie modeliai, net patys paprasčiausi, atrodo reprezentatyviai ir prabangiai.

Sarafanai iš nėriniuoto audinio atrodo labai puošniai, su jais galima eiti nors ir ant raudono kilimo. Tas pats liečia modelius iš raudono atlaso, gipiūro ir aksomo.

Su kuo nešioti?
Daugelis raudonų sarafanų modelių savarankiški, jų nereikia su niekuo derinti, nebent parinkti tinkamą avalynę ir rankinę.

Jei sarafanas vakarinio stiliaus, tai galima užsimesti šalį ar patrumpintą švarkelį, galima džinsinį, jei tai jaunatviškas stilius.

Vėsiu ori beveik prie kiekvieno sarafano modelio galima parinkti kardiganą. Jį reikia rinktis ramių atspalvių – kakavinio, balto, pilko, šviesiai žydro, švelniai geltono.

Raudonus sarafanus galima derinti su baltais marškinėliais ir marškiniais. Sarafano modeliai tam turi būti tinkami – su siauromis petnešėlėmis, susegami priekyje ar kombinezono kirpimo.

You cannot copy content of this page