Ši 89 metų senutė viena numezgė 450 antklodžių benamiams šunims

Apie žmogaus ir šuns santykius papasakota šimtai istorijų. Meilė naminiams gyvūnams ir rūpinimasis jais daro mus laimingesniais ir leidžia pajusti savo vertę. Pagyvenusi moteris iš Anglijos išgarsėjo visame pasaulyje savo geru poelgiu, kuris grąžina tikėjimą žmonija.

Deja, ne visi žmonės prisirišę prie bejėgių šunų, todėl tiek daug šunų yra išmestų.
Anglijoje rado sėkmingą problemos sprendimą. Gyvūnų mylėtojai įkūrė asociacijas, kurių tikslas yra rūpintis benamiais gyvūnais. Kai kurie žmonės kuria prieglaudas šunims, kurios ne visada būna komfortiškos gyvūnams, kas pilnai paaiškinama. Prieglauda – tai triukšminga vieta su nuolatiniu šunų lojimu ir žmonių, visąlaik kažkur skubančių, šurmuliu.
Sunku gyventi su kitu gyvūnu, todėl šunims būna sunku priprasti prie savo naujo būsto, ir tenka prisitaikyti prie augintinių poreikių.

Antklodės gyvūnams
Vienoje Anglijos prieglaudoje sugalvojo, kaip padaryti buvimą joje komfortiškesniu gyvūnams. Kad nuramintų šunis, kuriems sunku priprasti prie prieglaudos, darbuotojai paprašė savanorių numegzti megztinių ir apklotų. Minkštų ir šiltų antklodžių dėka gyvūnai turėjo pasijusti jaukiau ir komfortiškiau nepažįstamoje vietoje. Pasislėpęs po šilta antklode, šuo gali atsiriboti nuo jį supančio šurmulio ir pailsėti.
Gera Meisi Grin širdis

Į prieglaudos kvietimą atsiliepė dešimtys geranorių! Į prieglaudą ėmė plaukti didelės šiltų drabužių partijos, kurias aukojo gyvūnams neabejingi žmonės. Bet viena auka ypač atkreipė prieglaudos dėmesį. 89 metų Meisi Grin padovanojo 450 antklodžių ir megztinių.

Moteris myli gyvūnus ir, kaip mes matome, taipogi dievina mezgimą! Aukos šunų prieglaudai ne vienintelė savanoriška veikla, kuria užsiima ši nuostabi moteris. Meisi taip pat yra kraujo donorė. Tris kartus per metus ji aukoja narkomanų reabilitacijos centrui.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page