Šią naujagimę voverę rado viename Niujorko butų. Geri žmonės iš jos išaugino tikrą gražuolę

Moteris iš Niujorko rado ant savo lovos krūvą šakelių, kurioje gulėjo naujagimiai voveriukai. Ji nepasimetė ir iškart kreipėsi į merginą, kuri užsiima našlaičių voveriukų reabilitacija.

Gelbėtoja vardu Kristina Reis ir ji jau nuo 2008 m padeda gyvūnams. Kristina su savo vyru Maiklu ėmė slaugyti mažylius, bet, deja, tik vienas voveriukas sugebėjo išgyventi.

Tai pasirodė mergaitė, kurią sutuoktiniai pavadino Coliuke. Tokį vardą ji gavo dėka savo mažyčio ūgio. Maiklas ir Kristina išaugino mažylę ir taip prie jos priprato, kad negalėjo paleisti į laukinę gamtą.

Jie pabandė nunešti Coliukę į vietinį parką, bet ji ten jautėsi labai nekomfortiškai. Pamačiusi kitas voveres, ji susisuko į kamuoliuką ir nenorėjo su jomis kontaktuoti.

Coliukė tapo pilnaverčiu šeimos nariu, o sutuoktiniai net vadina ją savo vaiku.

Coliukei labai pasisekė, kad pateko į tokias rūpestingas šios poros rankas. Jie išslaugė ją, o dabar ji už tai atsidėkoja savo meile. Kristina ir Maiklas įrodė, kad ne tik šunys ir katės gali tapti puikiais naminiais gyvūnais.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page