Korgis Genas žino, kad jam liko nedaug, ir ima iš gyvenimo viską!

Šiais neramiais metais kaip niekada reikia pozityvių naujienų, deja, visos jos atmieštos negatyvo kartėliu. Šiomis dienomis mūsų redakcija sužinojo apie Japonijoje labai populiarų korgį vardu Genas, kuris užkrečia publiką savo artistiškumu ir klounišku elgesiu. O paskui atsiskleidė tikroji jo istorija, kuri viską keičia kardinaliai.

Genui vis tiek, ar jis su šeimininkais, ar su nepažįstamais žmonėmis, reakcija visada viena – kvailioti! Visi korgiai aktyvūs ir linksmi šuniukai, bet Genas – šių savybių įsikūnijimas. Dėl didelio veiksmų greičio jis neretai „vėluoja“, kojos jau prabėgo, o galva tik pasisuka. Kas ir sukelia daugybę komiškų momentų, kurie įamžinti jo puslapiuose socialiniuose tinkluose.

Gegužės 5 Genui sukako penkeri ir tai didelis pasiekimas. Todėl kad šunelis gimė mirtinai sergantis, su inkstų nepakankamumu. Genui labai pasisekė pakliūti pas žmones, kurie negaili lėšų gydymui, bet jis vis tiek neišgyvens pilno šuns amžiaus. Kiek tiksliai, nepasakys niekas, ir Genas tai supranta. Todėl stengiasi išgyventi kiekvieną dieną kaip paskutinę.

Šunelis daug geria ir daug eina į tualetą, jis kenčia nuo aukšto spaudimo ir periodiškai yra kamuojamas traukulių. Kas žino, kiek jo grimasų – žaidimas, o kas yra reakcija į skausmą? Tris kartus savaitėje Genui atliekama dializė, jis gauna 4 injekcijas ir 6 rūšių vaistus.

Jo dieta ypatinga, tačiau veterinarai sugebėjo ten įtraukti šiek tiek skanėstų, kad Geno gyvenimas būtų truputį geresnis.
Nei pats Genas, nei jo šeimininkai stengiasi negalvoti apie tai, kas bus, kai jo nebeliks. Jie susitelkę į šiandieną ir stengiasi dovanoti vienas kitam maksimumą meilės ir džiaugsmo!

You cannot copy content of this page