Sfinksų veislės katę išmetė į gatvę negalvodami, kaip ji gyvens be kailio

Vieną dieną praeiviai pastebėjo šalia namo sėdintį sfinksų veislės katiną. Žmonės pamanė, kad katinėlis pabėgo ir negali patekti į būstą. Šeimininkų nebuvo namie, paskambinus jiems paaiškėjo, kad jie kaip tik laiko sfinksus ir galimai vienas jų pabėgo.

Sutuoktiniai paprašė savo giminaičių atvažiuoti ir sugauti katinėlį. Kai operacija buvo atlikta, paaiškėjo, kad visi šeimininkų numylėtiniai sėdėjo namie, o pagauta katė buvo svetima. Tačiau ji atrodė taip blogai, kad niekas negalėjo palikti jos gatvėje. Busią iškart pašėrė, o jau paskui išmaudė. Iš pradžių katė buvo aktyvi ir gerai ėdė, bet su laiku jos apetitas dingo ir ji pasidarė viskam abejinga.

Veterinarijos klinikoje augintinei atliko tyrimus ir paaiškėjo, kad jos eritrocitų kiekis kritinis, koks gali būti esant leukozei ar parazitiniam kraujo susirgimui. Busią paliko ligoninėje ir ėmė lašinti lašines. Sekantis kraujo tyrimas parodė, kad atliekama terapija yra efektyvi ir liga traukiasi.

Katę išrašė namo, kur jai būtina tęsti gydymą, tik vietoj lašinių gydytojas išrašė vartoti preparatus. Naujieji šeimininkai pasiliko Busią sau. Dar viena augintinė nebus jiems našta.

You cannot copy content of this page