Tokijo laikraštyje kartą pasirodė skelbimas, kad parduodami tėvai. Taip, už 900 jenų buvo parduodami 78 metų vyriškis ir 76 metų moteris!

Tai nutiko Japonijoje. Tokijo laikraštyje kartą pasirodė skelbimas, kad parduodami tėvai. Taip, už 900 jenų buvo parduodami 78 metų vyriškis ir 76 metų moteris!

Žinoma, skelbimas sukrėtė visus. Buvo daugybė kalbų ir pasipiktinimo. Kaltino valdžią ir blogus laikus.

Tačiau visgi atsirado neabejingų žmonių. Jauna šeima liko be tėvų. Jų neteko per autokatastrofą. Jie prarado artimus žmones, kuriuos beprotiškai mylėjo. Skelbimas pasirodė jiems ypač nežmoniškas. Sunku įsivaizduoti, ką jautė šie vargšai seneliai.

Buvo priimtas sprendimas padėti jiems ir padovanoti neišeikvotą meilę ir rūpestį tiems, kuriems jų reikia.
Jaunuoliai atvyko adresu, kuris buvo nurodytas skelbime. Pirma mintis buvo, kad jie suklydo.

Juos pasitiko didelis prižiūrėtas kiemas su gėlėmis ir brangi vila. Tvarkingai atrodantis pagyvenęs žmogus pakvietė porą užeiti.
Žinoma, jaunuoliai ėmė atsiprašinėti ir ruošėsi išeiti. Tačiau namo šeimininkas nuramino: adresas teisingas.

Kartu su žmona jie paaiškino, kad jie visiškai vieni ir vaikų neturi. Gyvenimas eina į pabaigą, o palikti palikimo visiškai nėra kam. Užmojis su skelbimu atėjo savaime, juk į tokius žodžius galėjo sureaguoti tik didžiadvasiai žmonės su gera širdimi.
Senukai ir nesitikėjo pamatyti ką nors, kas atsilieps į svetimą nelaimę. Ir dabar jie džiaugiasi, matydami namie savo naujus gerus pažįstamus.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page