Kaip sutikti Naujuosius 2021 Jaučio metus, kad jie visiems būtų sėkmingi

Kaip sutiksi Naujuosius metus, taip juos ir praleisi. Ateinantys 2021 metai būtinai turi tapti ypatingi. Todėl verta pasiruošti šventei kaip reikiant.

Manoma, kad Jaučio metai neša ramybę ir taiką.

Su kuo, kur ir kaip sutikti Naujus metusJautis yra konservatyvus gyvūnas, todėl jo sutikimui geriausiai tiks namų užstalė. Jūs galite pasikviesti pačius artimiausius žmones, kuriems bus komfortiška kartu. Papuoškite namus ir gaminkite šventinius patiekalus visa šeima. Jaučiui patiks tokia draugiška ir susitelkusi atmosfera ir visus metus jis padės jums saugoti šeimos taiką bei ramybę.

Naujametis apdaras
2021 metai yra Baltojo Metalinio Jaučio metai, todėl ir puoštis reikėtų šioje spalvinėje gamoje. Šviesios orinės suknelės puikiai tiks Naujųjų metų sutikimui. Teisingų aksesuarų pagalba galima pridėti jūsų deriniui metaliko.

Auskarai, diržas, bateliai, delninė su metaliniu spindesiu patiks Jaučiui. Visi žino, kad Jautis agresyviai reaguoja į raudoną spalvą, todėl nuo šios spalvinės gamos puošmenų reikėtų laikytis atokiai.
Namus puošti irgi būtina šviesiais tonais. Ant šventinio stalo ar po eglute galima pastatyti jaučio statulėlę.

Naujametinio stalo meniu
Jautis teikia pirmenybę paprastam ir nepretenzingam maistui, todėl galite atsipalaiduoti ir neišgalvoti kažkokių sudėtingų patiekalų. Šventiniam stalui ruoškite paprastus ir sočius valgius.

Dar pasistenkite Jaučiui paruošti daugiau augalinio maisto, juk būtent jį jis mėgsta. Iš saldžių gėrimų geriau rinktis kompotą ar morsą. Jautis labai mėgsta saldumynus, todėl su desertu kaip tik teks pasistengti. Tai gali būti ledai, papildyti riešutėliais, vaisiais, sirupais ar kokie nors rafinuoti pyragaičiai, ar didelis tortas.

Dovanos
Jei nespėjote artimų žmonių pasveikinti per Kalėdas ir eidami pas juos į svečius nuspręsite įteikti dovaną , atminkite, kad Jautis – praktiškas gyvūnas. Todėl dovanas reikia rinktis tokias, kurios tiks žmogui kasdieniame gyvenime. Nereikia dovanoti to, kas stovės lentynoje be reikalo ir kaups dulkes. Be to, nebūtina pirkti brangios ar pernelyg originalios dovanos.

Pagrindinis kriterijus renkantis dovaną – praktiškumas.
Dabar jūs žinote, kaip teisingai sutikti Jaučio metus. Jei jūs laikysitės visų jo reikalavimų, tai sekantys metai bus harmoningi, ramūs ir taikūs. Sutikite naujametę naktį namuose su šeima ir mėgstamais patiekalais. Nesiblaškykite, juk Jautis to nemėgsta, tiesiog atsipalaiduokite ir mėgaukitės švente!

You cannot copy content of this page