Kalė atėjo gimdyti į veterinarijos kliniką, o šuniukų tėtis laukė šeimynos prie įėjimo

Šuniška ištikimybė stulbina, tiek ištikimybė žmogui, tiek savo porai. Šuniukų auklėjimu dažniausiai užsiima jų motina. Tačiau būna situacijų, kai tėvai irgi įsitraukia į procesą ir daro viską, kad jų palikuoniai augtų saugūs ir sotūs.

Viskas nutiko Brazilijos miestelyje, kuris vadinasi Kariasika. Ten gyvena kiek daugiau nei 300 tūkstančių žmonių. Kariasikoje yra kelios veterinarijos klinikos, ir būtent vienoje jų nutiko šie įvykiai.

Stebėjimo kameros šalia klinikos užfiksavo šunį, kuris niekaip nesitraukė nuo įėjimo. Jis atėjo prie durų dar ryte, lyg suprasdamas, kad čia yra žmonių, kurie galės suteikti jam teisingą pagalbą.

Vietinis veterinaras daktaras Žuanas Aureu Rodriges de Oliveira nusprendė sužinoti, kas nutiko gyvūnui. Apžiūra parodė, kad kalė yra paskutiniame nėštumo etape ir jau ruošiasi gimdyti.

Amiga, taip gyvūną pavadino klinikoje, pas daktarus atsidūrė be šeimininkų. Turbūt ji niekada jų ir neturėjo: kalė buvo be lusto ir be antkaklio. Ant veterinaro stalo kalė sėkmingai atsivedė 6 sveikus šuniukus.

Tačiau tuo stebinantys įvykiai nesibaigė. Šalia klinikos visas šias valandas tupėjo šuo. Gydytojai mano, kad tai šuniukų tėvas, kuris kantriai laukė savo draugės.

Veterinarai nusprendė, kad išleisti šunis su palikuoniais atgal į gatvę pavojinga, tai gali nusinešti mažylių gyvybes.

Todėl dabar Amiga, jos vaikai ir mylimasis yra klinikoje. Visų gyvūnų sveikata gera, todėl dabar jie adaptuojasi. Perspektyvoje visus šunis ruošiasi atiduoti į geras rankas.

You cannot copy content of this page