Neįtikėtinas šunelio, kuris visas buvo apipiltas klijais, persimainymas

Beglobis šunelis Turkijoje atsidūrė netinkamoje vietoje netinkamu laiku, kai du vaikai ėmė kankinti bejėgį šunį.

Stambule turistus gali nustebinti gana didelių šunų buvimas lauke, kurie dažniausiai vaikštinėja arba guli visuose miesto parkuose ir skveruose. Tačiau vietiniai gyventojai jau seniai įprato prie keturkojų draugų ir turėdami galimybę šeria bei girdo juos. Gyvūnai jaučiasi visai komfortiškai, nepaisant net didelio praeivių kiekio.

Tačiau kartais nutinka liūdnų išimčių, kaip, pavyzdžiui, šuo, kuris tapo nežmoniško nepilnamečių vaikų pasityčiojimo auka.

Nesusimąstydami apie tragiškas savo veiksmų pasekmes, mažamečiai nusikaltėliai išliejo ant bejėgio šuns visą indą pramoninių klijų. Kai vargšelį rado zooapsauga, jis vargiai galėjo judėti.

Dėl klijų šuns kailis smarkiai sulipo ir jis tapo praktiškai visas sugipsuotas. Lipnus kailis buvo padengtas sausomis šakelėmis ir siaubingu purvu. Nukentėjo ir šuns ausys: ten taip pat pateko klijų ir gyvūnas neteko galimybės girdėti.

Šunį atvežė į prieglaudą, jis pasislėpė nuo žmonių giliausiame patalpos kampe ir graudžiai inkštė.

Prieglaudos darbuotojai skubiai ėmėsi vaduoti gyvūną iš susivėlusio lipnaus kailio, o paskui pradėjo gydyti odos uždegimą.

Nemažai laiko ir pastangų reikėjo psichologinei nukentėjusio šuns reabilitacijai. Greitai jis nurimo ir įsitikino, kad nereikia bijoti gerų žmonių. Prieglaudoje šunelis susipažino su kitu ausytu prieglaudos gyventoju – Paskaliu.

Išgelbėtas šuo prieglaudoje pagyveno kurį laiką, o paskui geri žmonės jį pasiėmė namo. Šiandien gyvūnas gyvena laimingą ir džiugų gyvenimą. Žiūrint į jo foto, sunku patikėti, kad jam teko išgyventi visas šias kančias.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page