Šiandien padovanojau vyrui gėlių ir jo reakcija privertė mane suprasti, kad galbūt aš buvau bloga žmona

Neseniai draugės juokėsi iš manęs sakydamos, kad mano vyras – vienintelis romantikas mūsų santykiuose. Taipogi jos šaipėsi iš idėjos, kad ir aš galiu būti romantiška.

Jų žodžiai privertė mane susimąstyti apie šį mūsų santykių aspektą, ypač po to, kai viena draugių pradėjo išsamiai svarstyti apie tai, kiek mano vyras romantiškesnis už visų kitų draugių vyrus ir kokia aš visiška priešingybė.

Mintys apie tai sukosi mano galvoje visą savaitę, o šiandien, kai mano kolega kalbėjo apie tai, kad žmona padovanojo jam gėlių ir jis buvo maloniai nustebintas, aš pagalvojau: „Kodėl gi man nepadarius to paties?“ Vyras dažnai dovanoja man gėles ir aš nusprendžiau būti romantiškesne.

Po darbo nupirkau puokštę ir grįžau namo. Kai įėjau, vyras kaip tik žaidė su mūsų dukra (5 m) ir aš jam padaviau puokštę su žodžiais: „Galvojau šiandien apie tave ir nusprendžiau padovanoti tai“.

Vyras pradėjo verkti ir verkė realiai ilgai. Jis apkabino mane ir padėkojo už dovaną. Paskui nuėjo ieškoti vazos gėlėms.

Naktį jis verkė dar du kartus. Paklausiau jo, ar nutiko dar kažkas, išskyrus puokštę, jei jis taip keistai elgiasi, tačiau vyras atsakė, jog ne, jis paprasčiausiai labai džiaugiasi, kad aš jam dovanojau gėlių ir dėl to pernelyg emocingas.

Ir štai dabar susimąsčiau, argi aš bloga žmona? Vyras dažnai dovanoja man gėles ir aš niekada nereagavau į tai taip pat emocingai.

Nieko panašaus. Dabar prisimenu, kad darau dėl jo ne tiek jau daug, palyginus su tuo, ką jis daro dėl manęs visais mūsų santykių aspektais ir mano draugai 100% teisūs, kad romantikos srityje jis žymiai geresnis už mane.

Jaučiuosi bjauriai, nes myliu vyrą labiau už bet ką. Jis mano pasaulis ir aš negaliu įsivaizduoti savęs be jo. Jis nuostabus vyras, puikus tėvas ir mano geriausias draugas. Bet aš turbūt neparodau, kad vertinu viską, ką jis daro ir jis nežino, kaip stipriai aš jį myliu ir dėl to man taip liūdna… Ir dabar jaučiuosi dar blogiau, nes vėl galvoju tik apie save.

Dabar guliu lovoje ir negaliu užmigti, mąstydama apie visa tai. Nežinau, ar verta pasikalbėti su vyru apie tai ar man paprasčiausiai pasistengti tapti geresne ir pagaliau parodyti jam, kaip aš vertinu.

You cannot copy content of this page