Šio mažyčio namelio plotas – 18 kv.metrų, tačiau jį pardavė už 59 tūkstančius eurų! Įdomu kodėl?

Šio namo kūrėjas amerikiečių architektas Chris Heininge nesitikėjo, kad jo kompaktinė namo konstrukcija įgaus tokį populiarumą ir jį užvers didžiuliu kiekiu užsakymų.

Tokio namo idėja ja gimė po to, kai jis grįžo iš Azijos. Jis gyveno Japonijoje, Indijoje, Kinijoje apie 20 metų. Šių šalių gyventojų meistriškumas planuoti vidinę erdvę tiesiog apstulbino jį, jie įsigudrina sutalpinti viską, ko reikia komfortiškam gyvenimui keliuose kvadratiniuose metruose.

Ir štai grįžęs Chrisas pastatė savo pirmąjį kompaktinį 6 metrų ilgio ir 3 pločio namelį ir sutalpino viduje viską, būtina gyvenimui. Pažvelkime vidun.

Iš išorės namelis buvo panašus į pavėsinę.

Bet įėję vidun mes patenkame į šviesią svetainę su didele sofa.

Laiptuose į viršutinį lygmenį paslėpti stalčiai daiktams ir židinys.

Virtuvė su buitine technika, pietų stalu ir televizoriumi.

Virtuvės erdvė naudojama 100% ir turi daugybę spintelių ir lentynėlių.

Antrame aukšte yra erdvi lova su spintelėmis.

Šalia virtuvės yra praustuvė.

Sanmazgas su unitazu ir mini vonia randasi priešais.

Dabar Chrisas daro tokius namus pagal užsakymą už 60000 eurų kainą. Jie surenkami ir pervežami į montavimo vietą praktiškai gatavi.

Galbūt kaina ir nepasirodys jums tokia nedidelė kaip namelis, bet sutikite, taip meistriškai apgalvotas vidinis išplanavimas kelia susižavėjimą.

Jei jums patiko nuostabus namelis, nepamirškite pasidalinti su draugais, galbūt kažkas jų kaip tik mąsto, kaip sutalpinti miegamąjį, virtuvę ir svetainę savo bute-studijoje.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page