Motina privedė savo nedėkingą dukterį iki isterijos ir interneto naudotojai jai pritarė

Kaip teisingai bausti vaiką ir ar tai išvis reikalinga – klausimai, kurie visada ypatingai aktualūs tėvams. Jauna mama iš JAV, Heili Hesel, kaip bausmę iš dukters atėmė savo pačios dovaną. Viskas todėl, kad 7-metė Presli nepanoro eiti į mokyklą su tokiu penalu „kaip visų“. Atkreipsime dėmesį, kad motinos poelgis buvo pateisintas socialiniuose tinkluose. Ją palaikė mamos iš visos šalies.

Pagrindiniai istorijos dalyviai
Heili Hesel – jauna amerikietė mama, kuri savo dukrą Presli augina viena. Paprastai mažoje šeimoje nėra vietos barniams, riksmams ir bausmėms. Motina ir dukra dievina viena kitą, stengiasi neskaudinti dėl niekų. Bent jau Heili taip daro. Ir kaip paaiškėjo, kartais pernelyg saugo ir lepina 7-metę dukrelę.

Pagrindinė skandalo priežastis
Skandalas kilo dėl paprasčiausio mokyklinio penalo. Mama norėjo pradžiuginti vaiką ir nepagailėjo pinigų, kad nupirktų modelį, papuoštą populiarių tarp mažų mergaičių herojų paveikslėliais. Koks buvo motinos nusiminimas, kai dukra vietoj džiaugsmo ir dėkingumo apdovanojo ją nepatenkinta grimasa ir abejingumu!

„Visos mano klasiokės jau turi tokius! – išrėkė mergaitė šokiruotai motinai. – aš nenoriu jo, ir į mokyklą su tokiu neisiu!“
Presli sviedė naujutėlį gražų penalą į šiukšlių kibirą ir nuėjo į kambarį.

Kaip motina išsprendė problemą
Heili nusiminusi nufotografavo nelemtąjį penalą ir pasidalijo liūdna istorija socialiniuose tinkluose.
„Aš visada stengiausi aprūpinti ją pačiu geriausiu, – pasakojo jauna vieniša motina. – Aš net nepagalvojau, kad ji gali užaugti tokia nedėkinga.“

Mergaitė greitai pasigailėjo savo poelgio. Tačiau jau buvo vėlu. Heili pasakė, kad atiduos penalą šeimai, kur vaikai negali gauti tokių brangių dovanų. O Presli vaikščios į mokyklą su plastikiniu užsegamu maišeliu.

Dukra apsiverkė, suvokusi, kad čia ne juokai.

O motina su akmeniu ant širdies paklausė naudotojų: ar ne per šiurkščiai ji elgiasi?

„Taip ir toliau! – palaikė motinos poelgį socialinių tinklų naudotojai. – Vaikai dabar tapo labai išlepę!“
Komentuojančių nuomone, Heili pasielgė teisingai, mažylė gavo pamoką ir ateityje nebus tokia kaprizinga ir grubi.

O kaip jūs pasielgtumėte Heili vietoje?

You cannot copy content of this page