Mokytojas nešė 10-metę mergaitę su įskilu stuburu visą ekskursiją, kad ji jos nepraleistų

Rajan King mokosi Talio pradinėje mokykloje Luisvilio priemiestyje, Kentukio valstijoje. 10-metė mergaitė turi įgimtą defektą.
Vaiko stuburas ir nugaros smegenys nesusiformavo taip kaip reikia. Todėl ji prikaustyta prie vežimėlio. Jai norisi gyventi įprastą gyvenimą. Bet tai ne visada įmanoma.

Pavyzdžiui, Rajan labai apmaudu, kad ji neturi galimybės prisijungti prie bendraklasių, kai šie eina į ekskursijas. Vaikai su entuziazmu pasakoja apie jas ir nuoširdžiai gailisi, kad King ne su jais. Bet staiga jos svajonė išsipildė.

Mokykloje paskelbė apie nuotykių ekskursiją prie Ohajo upės. Mergaitė labai nenorėjo jos praleisti.
Rajan motina nusprendė, kad neš dukrą kuprinėje, kurią jai atsiuntė jos draugas. Ji visa tai paaiškino Rajan mokytojui. Bet čia prie jų priėjo kitas mokytojas – Džimas Frimanas. Jis pasakė, kad džiaugsis pats nunešęs mergaitę prie krioklio.

Jos motina buvo nustebinta to, kad jis ėmėsi padėti. Bent jau dėl to, kad Rajan anksčiau visiškai nebendravo su šiuo mokytoju. „Manau, jis negalėjo net įsivaizduoti, kokį poveikį jo poelgis turės kitiems žmonėms“.

Bendraklasiai beprotiškai džiaugėsi, kad Rajan prisijungs prie jų. Jos motina mano, kad jiems labai pasisekė, juk jų mokykloje – labai užjaučiantys ir supratingi vaikai.

Sunku apsakyti, kaip džiaugėsi King, pabuvojusi ekskursijoje. Misteris Frimenas padarė jai kai ką svarbaus – jis suteikė jai nepriklausomybę. Mergaitė labai nenorėjo, kad ją neštų motina.

Socialiniuose tinkluose Džimo poelgis sukėlė įkvėpimą ir susižavėjimą.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page