Šis mažas zebras gimė su dėmėmis vietoje dryžių

Kas gali būti geriau už arklį? Zebras! O kas geriau už zebrą? Mažas zebras su dėmėmis vietoje dryžių!

Retas zebras su žirniukais buvo pastebėtas Kenijoje. Gyvūnas jau užkariavo daug širdžių (įskaitant mūsų), ir žavingo padaro fotografijos paplito kaip virusas.

Šis gražuolis buvo pastebėtas nacionaliniame Masai Maros draustinyje , kur fotografai Rachulas Sačdevas ir Antonis Tira padarė kelias fotografijas.

Parmale Lemein, laukinės gamtos specialistas iš Matira Buš stovyklos, pasakė Daily Nation, kad tai buvo pirmas taškuoto zebro atvejis Maros draustinyje. Greičiausiai zebras turi melanizmą, priešingą albinizmui.

Kai kurių mokslininkų nuomone, zebro dryžiai susidaro inhibuojant melanino gamybą, kas reiškia, kad gyvūnas greičiausiai juodas su baltais dryžiais, o ne atvirkščiai.

Bet dryžiai ne tik dėl grožio. Gyvasis Mokslas tvirtina, kad jie padeda gyvūnams išsaugoti vėsą afrikietiškame karštyje. Taipogi egzistuoja teorijos, kad dryžiai padeda zebrams slėptis nuo potencialių plėšrūnų, o taip pat padeda išvengti musių įkandimų, kurios, kaip žinoma, perneša ligas.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page