Štai ką psichologai sako apie žmones, kurie verkia dažnai ir bet kokia proga
Visai ne tai,ką jūs manote!
1. Verkimas – gero žmogaus ir gero draugo požymis.
Sunkiais momentais kas nors gali paverkti ant jūsų peties, o jūs galite paverkti įsikniaubęs jam į krūtinę.
Pakanka apsiašaroti, išleisti iš savęs visą skausmą ir atsiverti žmogui, kuris jus supranta ir gali padėti.
2. Verkimas reiškia, kad jūs nebijote savo jausmų.
Artimųjų netektis, stresas, pyktis, neapykanta, liūdesys, kai kurie negalavimai, tokie kaip cukraus padidėjimas kraujyje, hormonų disbalansas ir net tokie reiškiniai kaip liūdnos dainos ir filmai – visi šie faktoriai ir priežastys daro mus pažeidžiamais ir gali sukelti ašaras.
Kai jūs nesusilaikote, tai ne tik sukelia aplinkinių supratimą, bet ir duoda jums jėgų, kad susitvarkytumėte su savo jausmais.
3. Jūs mokate susidoroti su stresu.
Kai jūs leidžiate sau apsiverkti bet kokioje situacijoje, tai veikia kaip išsivalymas , kaip išsilaisvinimas iš sunkių gilių minčių. O ilgai jas laikant savyje ir neleidžiant joms išeiti galima sukelti rimtas psichikos problemas.
4. Verkimas – stipraus žmogaus, kurio nejaudina aplinkinių reakcija, požymis.
Kartais mes jaučiame tokį silpnumą ir beviltiškumą, kad užsidarome savyje. Mes slepiame skausmą ir liūdesį už dirbtinės šypsenos, kuri vis tiek nieko neapgaus. Rimtų jausmų negalima ignoruoti.
Tie, kurie nebijo verkti – stipriausi iš visų, juk jie gali valdyti savo emocijas. Sulaikyti ašaras ir niekada neverkti – žalinga!
Dabar jūs kitaip žiūrėsite į ašaras, tiesa?
Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.