2 paprastos taisyklės, kurios pakeis tavo asmeninį gyvenimą visam laikui

Yra vos dvi taisyklės asmeniniame gyvenime, kurios tikrai veikia. Jos tinka ir vyrams, ir moterims. O tie, kurie jų nežino, pasmerkti eikvoti laiką ir nervus netinkamiems žmonėms.

1. Pirma taisyklė. Santykiuose turi būti lengva.
Lengva turi būti nuo pat pradžių. Nuo pirmų minučių. Žmogus, su kuriuo jūs iškart jaučiatės kaip seni pažįstami, tinka jums labiau nei tas, prie kurio reikia gretintis metų metais. Vaikinukas, su kuriuo jūs po 15 minučių pasiruošusi užsidaryti prekybos centro tualete geriau už tą, kuriam jūs septynis metus rašėte laiškus be atsako.

Mergina, kuri iškart rodo jums dėmesį geriau už nepasiekiamą gražuolę, kuriai reikia skambinti į Bahamus. Paprasta – reiškia gerai. Sudėtinga – reiškia blogai.

Tai aksioma. Nereikia jos įrodyti. Išvis nieko nereikia santykiuose įrodinėti savo sąskaita.

Nereikia nieko siekti, prie nieko prisitaikyti ir paskui nieką bėgioti. Padarę tai vieną kartą, jūs darysite tai kasdien, o kaip atsaką matysite tik kaprizingą nepatenkintą snukį. Jei iškart nesusiklostė, neužsidegė, neužsivedė – netempkite katino už uodegos.

Reiškia – ne jūsų žmogus. Sudėtingi santykiai tinka tik tiems, kam nuobodu ir kas turi daug laisvo laiko. Visiems kitiems šios kančios tik gadina nervus.

Neverta vežti sudėtingų santykių ant savęs. Santykiai, kuriuose jūs tik tai ir teveikiate, kad šokate palei kažkieno dūdelę – žeminantys. Anksčiau ar vėliau jūsų kantrybės limitas išseks. Neleiskite savęs įtraukti į sudėtingus santykius.

2. Antra taisyklė, bet dėl to ne mažiau svarbi. Santykiai turi atnešti džiaugsmą.

Šiam tvirtinimui irgi nereikia įrodymų. Kai tik santykiai nustojo nešti džiaugsmą, o ėmė nešti bjaurastį, raukite šį reiškinį su šaknimis.
Neįpraskite prie aiškinimųsi, ašarų ir indų daužymo. Palikite ilgus pokalbius, priekaištus, tarpusavio kaltinimus. Tai nenormalu! Tai kelias į pragarą! Vos tik iš santykių išeina džiaugsmas – jie tampa nenaudingais. Atrodytų, kas gali būti paprasčiau.

Bet juk daugelis žmonių metų metais atrajoja tą patį savo nuoskaudų šieną! Jie užima savo smegenis nereikalingais aiškinimaisi! Nereikia to daryti! Kai tik jūs suprantate, kad jūsų žodžiai atima džiaugsmą – užsičiaupkite. Prasideda aiškinimaisi – išeikite.

Žmogus nori tik kaltinti ir priekaištauti – neleiskite įdiegti jums kaltės jausmo. Išeikite! Santykiai reikalingi džiaugsmui. Visus kitus santykius „dėl vaikų“, „nes visi taip gyvena“, „iš įpratimo“, „todėl kad be jos dar blogiau“galima tiesiog paimti ir išmesti į šiukšlyną.

Mano manymu, svarbiausios taisyklės tiktai dvi. Jūs su jomis sutinkate?

You cannot copy content of this page