Sterilizuota katė pasirodė ant slenksčio kartu su kačiuku: „Noriu būti mama“

Katė Alisa lengvai pakėlė sterilizaciją ir labai greitai grįžo prie įprastų užsiėmimų. Atrodė, atimta galimybė turėti palikuonių jos niekaip nepaveikė. Tik tai pasirodė apgaulinga…

Kol lauke buvo šalčiai, Alisa sėdėjo namie, bet užteko tik pavasario saulei atnešti truputį šilumos, kai katė patraukė pasivaikščioti. Tradiciškai Alisa dingdavo iš namų beveik visai dienai. Katė grįždavo tik trumpam, kad sočiai paėstų ir pamiegotų. Toli nuo kiemo Alisa nenueidavo, dažnai eidavo nakvoti pas šunį.

Kartą Alisos vaikštynės užsitęsė 2 paras. Laima ėmė nerimauti, juk anksčiau katė visada apsireikšdavo namo. Kai naktį mergina išgirdo, kad kažkas užšoko ant palangės, tuoj pat atsikėlė: būtent laipiodama palange Alisa visada pranešdavo apie savo grįžimą ir būtinybę patekti namo.

Kai tik Laima atidarė duris, Alisa iškart užėjo į kambarį. Po akimirkos mergina pastebėjo, kad katė kažką nešasi dantyse. Laima nusprendė, kad katė parsinešė eilinį grobį. Alisa ir anksčiau parnešdavo namo pelių ir paukščių, o kartais net lapelių, kuriuos rasdavo ant žemės.

Katė išdidžiai priėjo prie savo dubenėlio ir paleido „grobį“ šalia jo. Tik dabar Laima suprato, kad Alisa parnešė mažą kačiuką, kurį nusprendė pamaitinti.

Galimybė, kad šio kačiuko mama yra Alisa, visiškai atmetama. Katė sterilizuota, o ir jokių nėštumo požymių nebuvo pastebėta, Alisa buvo liesa ir jokio pilvelio pastaraisiais mėnesiais nesimatė. Turbūt katė rado paliktą mažylį ir nusprendė jį pasiimti.

Katė atsakydama tik sukniaukė, leisdama suprasti, kad kačiuko atsiradimas nuspręstas ir mažylio ji neatiduos.

Kačiukas išties pasiliko. Alisa mažylio labui net atsisakė savo laisvo gyvenimo ir nevaikštinėjo lauke. Katė tapo puikia mama, nepavargdama rūpinosi mažyliu ir globojo jį. Galbūt sterilizacija ir atėmė iš Alisos galimybę turėti palikuonių, tačiau nepaveikė jos motiniškų instinktų.

You cannot copy content of this page