Sugaiškite vos 1 minutę skaitymui ir tai pakeis jūsų požiūrį į gyvenimą…

Pirmajam buvo leidžiama sėdėti lovoje po valandą per dieną po pietų, kad iš jo plaučių lengviau pasišalintų skystis.

Jo lova stovėjo šalia vienintelio palatos lango. Antrajam vyriškiui visą laiką teko gulėti ant nugaros.

Vyrai kalbėdavosi ištisas valandas. Kalbėdavosi apie šeimas, apie žmonas, namus, savo darbą, bendradarbius, apie tai, kur buvo atostogauti. Kiekvieną dieną tas vyras, kuris sėdėdavo lovoje, pasakodavo kaimynui viską, ką matė už lango. Ir palaipsniui antrasis pacientas pradėjo gyventi ta vienintele valanda, kada jo pasaulis tapdavo didesnis ir pasipildydavo visais įvykiais ir spalvomis, kurie buvo už lango.

Langas buvo į parką su nuostabiu ežeru. Vandens telkinyje plaukiojo antys ir gulbės, o vaikai leido į vandenį laivelius. Jauni įsimylėjėliai vaikštinėjo, laikydamiesi už rankų, tarp daugybės ryškių gėlių, o tolumoje matėsi horizontas. Kol sėdintis prie lango detaliai visa tai pasakodavo, antrasis, užmerkęs akis, įsivaizduodavo vaizdingas scenas.

Vieną šiltą dieną vyriškis papasakojo, kad po langu eina paradas. Ir nors antrasis pacientas negirdėjo minios garsų, tačiau iš kaimyno pasakojimo gyvai įsivaizdavo veiksmą.

Taip slinko dienos, savaitės ir mėnesiai. Kartą ryte medicinos seselė pastebėjo, kad pacientas prie lango miegodamas iškeliavo į kitą pasaulį. Su liūdesiu ji iškvietė sanitarus paimti kūno. Po kurio laiko antrasis pacientas pasidomėjo, ar dabar būtų galima jį perkelti prie lango.

Medicinos sesuo džiugiai išpildė vyriškio prašymą ir įsitikinusi, kad jis patogiai įsikūrė, paliko jį vieną. Lėtai, nugalėdamas skausmą, jis pasirėmė alkūne, kad pirmąkart savarankiškai pažvelgtų į pasaulį už lango. Pridėjęs dar pastangų, jis pasisuko ir pamatė, kad langas išeina į baltą sieną.

Sekančią dieną, kai atėjo medicinos sesuo, vyras paklausė, kodėl jo buvęs palatos kaimynas nusprendė pasakoti vaizdingas scenas, kurias esą matė pro langą. Medicinos sesuo atsakė, kad jo kaimynas buvo aklas. „Turbūt jis tiesiog norėjo jus pradžiuginti“, – atsakė ji.

Epilogas
Darydami kitus žmones laimingais, jūs patys tampate neįtikėtinai laimingi, kokioje situacijoje bebūtumėte. Sielvartas, kurį kažkas padėjo ištverti, jau nebeatneša tiek skausmo, bet kai žmonės dalijasi laime, ji dvigubėja. Norite pasijusti turtingais, suskaičiuokite viską, ką jūs turite, ko negalima nusipirkti už pinigus.

You cannot copy content of this page