Sunkaus likimo moteriai grąžino grožį ir žavesį. Ji tapo panaši į Seleną Gomes

Paprasta moteris Elizanžela tapo vieniša motina. Ji savarankiškai augina dukterį, nesitikėdama niekieno pagalbos. Moteris daug dirba, o laisvą laiką skiria namams ir dukteriai.

Lėšų, kurias uždirba Elizanžela, vos pakanka maistui ir pirmo būtinumo daiktams. Apie gražių rūbų nešiojimą ar vizitą į saloną negali būti nė kalbos. Tačiau moterį labiausiai slėgė jos šypsena. Juk Elizanžela dar jauna, tačiau liko be dantų. Deja, dantys iškrito nėštumo metu.

Ir ji net negalėjo svajoti apie tai, kad pateks tarp žmonių, kuriems pasisekė patekti į pasikeitimų programą. Elizanželos istorija nė vieno nepaliko abejingo. Stilistai nusprendė grąžinti jai grožį, pasitikėjimą savimi ir viltį į šviesesnę ateitį.

Iš pradžių jai ištaisė šypseną, grąžino dantis. Tam teko griebtis chirurginio įsikišimo. Po to Elizanžela aplankė kosmetologą, kur padirbėjo su jos oda. Ir žinoma, stilistai įgyvendino didžiausią moters svajonę – padovanojo jai stilingą šukuoseną, prižiūrėtus plaukus, o taip pat gražius madingus drabužius.

Pamačiusi moters persimainymą, salė buvo tiesiog apstulbusi. Niekas ir negalvojo, kad po paprastos bedantės moters išvaizda slypi tokia gražuolė.

Kai kurie sulygino Elizanželą su Holivudo gražuole Selena Gomes ir tiesa, yra tam tikro panašumo. Elizanžela pasikeitė ir tapo tiesiog neatpažįstama, ji patraukli ir jauna moteris, kurios ateityje laukia tik laimė. Dabar ji bus geras pavyzdys savo augančiai dukrai.

You cannot copy content of this page