Šuo, vardu Martinas, palaukė kol šeimininkė išeis ir prajuokino visą internetą

Daugelis naminių gyvūnų savininkų žino, kad nuo jų negalima nuleisti akių. Kitu atveju jie apvers namą ar butą aukštyn kojom. Todėl žmonės riboja kačių ar šunų judėjimą namuose. Tačiau uždraustas vaisius labai saldus. Taip ir norisi sulaužyti taisyklę ir pažeisti įstatymą.

Šuniui vardu Martinas šeimininkai draudė lipti ant lovos. Iš pradžių šuo neklausė. Už taisyklės sulaužymą Martinas dažnokai gaudavo. Todėl su laiku jis nustojo šokti ant lovos. Bent jau tada, kai žmonės būdavo namuose. Bet juk šeimininkai dažnai išeina į darbą, o Martinas lieka vienas. Na ir kaip čia atsispirsi?

Vakare grįžę namo šeimininkai ėmė pastebėti, kad patalai sujaukti. Tačiau tiesioginių įrodymų, kad čia Martino, o ne katino išdaigos, jie neturėjo. Tada žmonės sugalvojo gudrybę. Priešais lovą jie pastatė videokamerą ir įjungė ją prieš išeidami į darbą.

Martinas išlydėjo šeimininkus į darbą, praėjo pro uždraustą vietą. Tačiau iškart užšokti jis nedrįso. Iš pradžių šuo įsitikino, kad namuose nė gyvos dvasios, išskyrus katiną. Paskui grįžo prie lovos. Atsargiai ją apuostė ir tik paskui neskubėdamas užsiropštė.

O paskui prasidėjo linksmybės. Martiną lyg kas pakeitė. Jis tiesiog ėjo iš proto, kad sulaužė draudimą. Nežinia, ar jį šeimininkai nubaudė dėl to. Bet tiksliai žinoma, kad jis prajuokino tūkstančius Youtube naudotojų, kurie pažiūrėjo slaptos kameros video.

You cannot copy content of this page