Žymaus dizainerio Karlo Lagerfeldo gyvenimo taisyklės

2019 m. vasario 19 mirė legendinis vokiečių dizaineris, Chanel mados namų kūrybinis direktorius. Atmindami žmogų iš didžiosios raidės, kuris visam laikui pakeitė mados sampratą – prisimename nemirtingas žymiojo Karlo Lagerfeldo citatas.

Karlas Lagerfeldas – žinomiausias mados pasaulio veidas. Jis atskleidė daugelio žinomų žmonių talentus, įkūrė asmeninį prekės ženklą ir atkūrė Chanel mados namus. Juodi akiniai, tvarkingai surišti plaukai ir elegantiškas kostiumas – mes atsiminsime jį būtent tokį. Prisiminkime išskirtinius Karlo Lagerfeldo pasisakymus.

Apie grožį

„Noras būti gražiai iš esmės labai pavojinga motyvacija. Aš manau, kad respektabilios išvaizdos pakanka, kad atkreiptume dėmesį į savo vidinį pasaulį ir dvasią“.
„Kai aš pavargau nuo ilgų ir garbanotų plaukų mados, o jie pas mane būtent tokie, aš ėmiau rištis juos. Tai nutiko 1976 m. Uodega – pati paprasčiausia šukuosena. Man ji ideali, todėl kad aš nelabai talentingas kirpėjas. Aš nemėgstu gelių ir kitų panašių priemonių, formavimui naudoju tik baltą pudrą: mano plaukai iš prigimties nėra sniego baltumo.“

Apie moteris

„Aš niekada nesmerkiau moterų, kurios nori gražaus gyvenimo. Aš niekada nesupratau vyrų, kurie skundžiasi, kad moterims reikalingi tik pinigai. Patys juk žiūri į susitvarkiusias moteris gražiomis suknelėmis, nuo kurių dvelkia maloniais kvepalais. Sako, grožis reikalauja aukų. Melas! Grožis reikalauja pinigų.

Apie madą

„Sportinės kelnės – tai pralaimėjimo ženklas. Jeigu jūs jas įsigijote, reiškia jūs galutinai praradote savo gyvenimo kontrolę“.
„Mados dizaineriai – skonio diktatoriai“.

Apie gyvenimą

„Atleisti – pernelyg paprasta. Aš galiu atsitiktinai pamiršti, bet ne atleisti. Aš teikiu pirmenybę kerštui“.

„Aš visada einu miegoti nepriekaištingai švarus. Dar nuo vaikystės. Kai aš buvau vaikas, mama man sakė: „Tu gali nubusti vidury nakties ir netikėtai mirti, todėl rūpinkis, kad atrodytum 100%.”

“Knygos – tai narkotikai kietais viršeliais. Aš laimingas knyginis narkomanas“.

„Aš miegu po 7 valandas per dieną. Jei einu į lovą 02:00, tai pabundu 09:00. Jei gulu vidurnaktį, pabundu 07:00. Aš neatsibundu anksčiau – gali namas griūti, bet aš miegosiu lygiai 7 valandas.“

„Kas man patinka fotografijoje, tai, kad joje pagautas momentas kuris išėjo visam laikui, kurio neįmanoma atgaminti“.

„Aš turiu daugiau knygų, nei lentynų joms. Ir aš visas jas perskaičiau. Aš kaip Švarcnegeris, tik treniruoju smegenis. Aš smegenų atletas.”

„Vienatvė – pati didžiausia prabanga, kurią galiu sau leisti. Man tiesiog būtina būti vienumoje su savimi, kitaip tai jau būsiu ne aš“.

You cannot copy content of this page