Šuo visur vaikštinėja su žaisliuku, kuris atrodo kaip jo brolis dvynys

Auksaspalvio retriverio Barlio šeimininkai padovanojo jam puikią dovaną, kai šuniukas tik pratinosi prie naujų namų. O dabar šuo nė minutei nesiskiria su savo žaislu, jis būtinas jo pakeleivis ne tik žaidimuose, bet ir kelionėse bei pasivaikščiojimuose.

Šuns savininkai, pora Zita Batler ir Markas Viselo, likus kelioms dienoms iki atsivežant į namus šuniuką, nusprendė nupirkti jam keletą žaislų.
Be viso kito jie IKEA nupirko pliušinį šunį, beveik tokios pat spalvos kaip būsimas augintinis.

Iš pradžių žaislas buvo netgi didesnis už šunį, tačiau kartu jie atrodė be galo mielai, lyg broliai dvyniai. Laikas ėjo, Barlis augo, augo ir jo žaislų kolekcija, tačiau pliušinis Flafis turėjo ypatingą vietą retriverio širdyje.

Šuo nė už ką nenorėjo skirtis su savo kopija. Dabar pliušinis šuo užėmė ne brolio, o greičiau sūnelio vietą. Barlis ne šiaip tampėsi Flafį, o rūpinosi juo, prausė, linksmino ir dalijosi skanėstais. Net į kelionę porai teko būtinai imti savo numylėtinio „bičiulį“.

O kad Barlis nenusimintų, jei žaislas taps nebetinkamas naudoti, Zita ir Markas pasirūpino įsigydami dar kelis tokius pliušinius šunelius. Tiesą sakant, jiems jau teko „įvesti į eksploataciją“ naujus Flafius vietoje tapusių nebenaudojamais ir dabar jie jaudinasi, kad gamintojas nenutrauktų šio modelio leidimo.

Barlio savininkai jo vardu veda Instagram paskyrą, kur kiekviename video ir foto pozuoja šuo ir jo mylimas žaisliukas. Sekėjus sudomino ir pamalonino reportažas apie tai, kaip originaliai šeimininkai nusprendė prablaškyti savo šunį pooperacinės reabilitacijos metu.

Kad retriveris neliestų siūlių, jam uždėjo apykaklę-cilindrą. „Įrenginys“ šuniui buvo nepatogus ir erzinantis, bet kai tik tokį aksesuarą pritvirtino ant Flafio kaklo, Barlis pajuto užuojautą. Jis iškart pamiršo savo pergyvenimus ir ėmė dar labiau rūpintis „draugu“.

Markas ir Zita nesitikėjo, kad linksmi įrašai iš jų numylėtinio gyvenimo ir jo jausmingas prisirišimas prie pliušinio šuns taps tokie populiarūs internete. Šiandien naujienas apie Barlį stebi daugiau nei 130 tūkstančių naudotojų, o publikacijos apie jį reguliariai surenka daugybę susižavėjusių komentarų.

You cannot copy content of this page