Šuo žadina ją vidury nakties. Pamačiusi savo sūnų, ji pasibaisėjo

Šį labradorą iš JAV vadina Džedajum. Kasdien šuo gelbsti savo 7 metų šeimininko Liuko Nutalo gyvybę.
Tą naktį Liukas ir Džedajus kaip paprastai miegojo vienoje lovoje. Staiga šuo pajuto, kad berniuko būklė yra kritinė – vaikas kenčia nuo cukrinio diabeto.

Liuko mama Dori miegojo kitame kambaryje ir negirdėjo, kaip supypsėjo prietaisas, fiksuodamas pas jos sūnų pažemėjusį spaudimą. Džedajus nieko nelaukęs nulėkė į Dori miegamąjį , bandydamas kaip galima greičiau pažadinti ją – laukti Liukas negalėjo.

Labradoras visada jautė cheminius pokyčius berniuko organizme greičiau, nei bet kokie prietaisai. Greitai Džedajus išmoko specialių komandų tam, kad aiškiai duotų Dori suprasti, kas vyksta su Liuku.

Kai šuo jaučia, kad Liukui gresia pavojus, jis duoda Dori signalą. Iš pradžių Džedajus prieina prie motinos ir duoda jai spalvotą lazdą. Po to esant pažemėjusiam cukrui pas berniuką šuo gula ant grindų, padidėjusiam – pakelia leteną į viršų.

Džedajus gelbsti Liuko gyvybę jau daugiau nei 3 metus. Be šuns berniukui ir jo mamai Dori būtų žymiai sunkiau. Džedajaus garbei šeimoje nuolat rengiami vakarėliai – Dori norėtų, kad žmonės visame pasaulyje sužinotų, kaip šuo gali padėti sergančiam vaikui.

Liukas ir Džedajus turi savo puslapį Facebooke, kur mama kiekvieną kartą atnaujina jų „žvaigždžių karų“ istoriją. Dori, kaip ir daugeliui kitų motinų, nelengva su chroniškai sergančiu vaiku. Ačiū dievui, šalia yra Džedajus – tikras džedajus! Teateina su mumis Jėga!

Jis jaučia pokyčius berniuko kūne greičiau už bet kokius prietaisus.
Tikras Džedajus.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page