Svajojau būti mylima žmona, o tapau meiluže

Svajojau būti mylima žmona, o tapau paprasta meiluže…Ir ką dabar daryti?

Su Viktoru mes susipažinome prekybos centre prieš pat Kalėdas. Ir kažkaip iškart užsivedė, įsisuko. Mes abu supratome, kad tai likimas.

Tačiau kliūtimi mūsų laimei tapo ta aplinkybė, kad mes abu turėjome šeimas. Aš trys metai kaip susituokusi, o Viktoras su viengungio gyvenimu atsisveikino prieš penkis metus.

Praėjus mėnesiui po pažinties su Viktoru aš pasakiau vyrui, kad skiriuosi su juo. Aš norėjau būti sąžininga savo laimėje nuo pat pradžių. To paties tikėjausi ir iš savo išrinktojo.

Tačiau mano nuostabai Viktoras skirtis neskubėjo. Jis visą laiką teisinosi tai laiko trūkumu, tai staiga kažkas nutiko žmonai ar anytai.

– Ir kaip gi tu visa tai kentėjai?

– Tikėjau juo ir laukiau. Kentėjau, nes labai mylėjau.

Po kelių metų aš supratau, kad iš būsimos žmonos pavirtau banalia meiluže.

Saldainių ir gėlių periodas greitai baigėsi

– Dabar viskas vyksta lyg pagal iš anksto sudarytą grafiką – du kartus per savaitę jis užbėga pas mane po darbo dviem, trim valandoms.

Pusvalandį ar valandą mes praleidžiame lovoje, po to aš maitinu jį vakariene ir lydžiu iki durų. Ant stalo lieka nebaigtas valgyti tortas, atneštas jo, ir trys rožytės, kurias aš merkiu į vazą, prieš tai išmetusi ankstesnę jo puokštę.

Jis slepia akis ir vis prisiekinėja, kad greitai paduos skyrybų pareiškimą. O aš, tokia naivi, vis laukiu ir tikiu, kad tai kada nors įvyks. Ir tai tęsiasi jau ištisus 7 metus.

Man jau tuoj 40. Mūsų romanas darosi panašus į gašlų nesibaigiantį serialą.

O vakar mano pasaulis galutinai sugriuvo

– Po darbo aš užvažiavau į prekybos centrą nusipirkti kai ko iš produktų. Praeidama pro moteriškų drabužių butikus, aš pamačiau Viktorą, jis ėjo apkabinęs jauną merginą, kuriai buvo vos daugiau nei 20 metų.

Jie meiliai čiulbėjo, nepastebėdami nieko aplink. Žemė ėmė slysti man iš po kojų.

Namie aš pražliumbiau visą naktį. Tik vakare supratau, kokia naivi ir kvaila buvau.

Aš supratau, kad Viktoras apdairiai išnaudojo mane nuo pat pirmos mūsų pažinties minutės visus tuos metus. Kad aš niekada netapsiu jo žmona.
Man labai gaila prarasto laiko. Ne veltui sakoma, kad meilė akla.

You cannot copy content of this page