Teisingo batelių su kulniuku pasirinkimo taisyklės: formulė

Daugumai moterų bateliai su efektingu kulniuku – didžiulio susižavėjimo objektas. Ne visos ledi žino teisingus stilingos ir tuo pačiu komfortiškos avalynės pasirinkimo būdus.

Idealiai pasirinkti bateliai užtikrins patogumo ir tikros palaimos pojūtį. Jūs pasiruošusios sužinoti teisingo batelių pasirinkimo paslaptis?

Patogus kulnas ir kasdienė avalynė.

Jei avalynė renkamasi dėvėti kasdien, tai būtina atminti, kad kasdienių batelių kulno aukštis neturi viršyti 2-4 cm – taip tvirtina gydytojai.

Toks kulno aukštis yra saugiausias moteriai. Kad sužinotumėte leidžiamą kulno ilgį moters kojai reikia padalinti jos pėdos ilgį (cm) iš 7. Egzistuoja formulė, leidžianti moterims nustatyti tikslų idealų kulniuko aukštį asmeniškai sau:

1. Pirma dalijame ūgio rodiklį (cm) iš kojų ilgio.
2. Nuo gauto skaičiaus atimame pastovų formulės skaičių 1,61 ir rezultatą dauginame iš 10.
Taip gauname maksimalų galimą kulno aukštį konkrečiai jūsų parametrams.

Paradiniai bateliai
Kad teisingai išsirinktų paradinių batelių porą, moteriai verta pasinaudoti paprastu triuku:

1. Patogiai atsisėsti ant kėdės ir ištiesti kojytes į priekį (pirštų neįtempti).
2. Išmatuokite atstumą nuo kulno iki pėdos pagalvėlės – taip jūs sužinosite natūralų pėdos nuolydį.

Šis rodiklis ir bus lygus leidžiamam paradinių batelių kulno aukščiui jūsų parametrams. Naudodamos šias paprastas užuominas ir patarimus, jūs niekada neapsiriksite rinkdamosi patogią avalynę. Nešiokite avalynę su komfortu ir savo malonumui!

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page