Tėvas sustabdė dukters santuokos ceremoniją. Kai aš sužinojau priežastį, negalėjau sulaikyti ašarų

Šios merginos vestuvės buvo svarbiausia diena jos gyvenime, bet buvo vienas niuansas. Ir esmė buvo ne blogame organizavime, didelėse išlaidose, netgi ne išprotėjusiose pamergėse.

Ji buvo susikrimtusi todėl, kad turėjo eiti prie altoriaus su savo tėvu. Tikru. Tuo metu kai patėvis, žmogus, kuris nuo pat vaikystės rūpinosi ja ir padarė neišmatuojamai daug, turėjo tiesiog stovėti pirmoje eilėje ir iš šalies stebėti veiksmą.

Deja, tai daugelio išsiskyrusių šeimų dalia, ir šita istorija – ne vienintelė. Ir sprendimas, ką pasirinkti – tėvą ar patėvį, kuris tapo tikru tėvu – tikra dilema. Todėl kad tai meilės ženklas, pačios dukros dėkingumo ženklas. Todėl šios istorijos atomazga sujaudino tūkstančius širdžių.

Kai Britani Bešmen tekėjo, ji ir pagalvoti negalėjo, kad viskas išsispręs taip sėkmingai. Jos tėvas Todas jau vedė merginą prie altoriaus, kai staiga apsisuko ir, lyg kilus netikėtai idėjai, išėjo. Svečiai apmirė nesuprasdami. Kai vyras grįžo, jis jau vedė už rankos kitą Todą – jaunamartės tėvą.

Šis paveikslas ir šis poelgis sujaudino visus dalyvavusius, įskaitant ir patį patėvį ir net fotografę. Kaip vėliau prisipažino patėvis, jis buvo susigraudinęs ir taip jaudinosi, kad jau negalėjo sulaikyti emocijų.

Pasidalijusi internete šia istorija, fotografė, fotografavusi iškilmes, paliko komentarą: „Šeima – tai visi žmonės, kurie mums brangūs. Todėl galvokite ne tik apie save, bet ir apie savo artimuosius. Manau, kad jie – tikra šeima, nepriklausomai nuo to, kuo ir kam yra!“

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page