Tiesa be pagražinimų. Štai kaip atrodo moters kūnas, praėjus 24 valandoms po gimdymo…

Tiesa be pagražinimų – jauna mama veikė su šiuo devizu. Jos nuotrauka pirmą kartą po gimdymo su atviru ir jautriu tekstu pasklido po visą pasaulį.
Vaiko atėjimas į pasaulį, kaip rašo knygose jaunoms mamoms – tai stebuklas, likimo dovana, geriausias periodas kiekvienos moters gyvenime! Žinoma, taip ir yra, bet tai taip pat ir sunkus išbandymas.

Iš pradžių tu ištisus 9 mėnesius nešioji savyje mažą gyvybę, tampi didžiule ir nerangia, paskui gimdymo kančiose paleidi mažylį į pasaulį. Tu žiūri į veidrodį ir neatpažįsti savęs. Kur dingo liekna figūra ir vapsvos liemuo?

Veikiama visuomenės nuomonės spaudimo, moteris jaučiasi privalanti tuoj pat tapti idealia mamyte su modelio išvaizda ir seksualiais apatiniais, kaip prabangių žurnalų viršeliuose. Tačiau viskam savas laikas…

Būtent todėl naujai iškepta motina Erika Endrius praėjus 24 valandoms po gimdymo išlipo iš lovos ir padarė pačią natūraliausią asmenukę prieš veidrodį.

Štai ką moteris Facebooke parašė po savo nuotrauka:

Štai kaip atrodo moteris, po gimdymo praėjus 24 valandoms. Mažylis ramiai miega nešioklėje po širdimi. Sauskelnės suaugusiems… Aš lyg būčiau nubėgusi maratoną ir dar neatsigavusi po vakar.

Po vaiko gimimo tu atsiveri lyg žemė po drebėjimo. Man viską skauda… Aš tapau kitokia. Emociniame lygmenyje. Mane perpildo džiaugsmo, dėkingumo, šviesios melancholijos ir liūdesio jausmai.

Prieš 24 valandas aš išleidau į pasaulį naują gyvybę…

Tuštuma viduje verčia mane susidurti akis į akį su realybe. Tačiau kai mažylis prisiglaudžia prie manęs, bando rasti krūtį, aš vėl prisipildau…

Nuoširdumas ir sąžiningumas, su kuriais Erika visa tai rašė, privertė mamas iš viso pasaulio užversti ją komentarais su sveikinimo, palaikymo ir dėkingumo žodžiais. Tiesiog daugelis moterų patyrė tuos pačius pojūčius.

Prie drąsaus Endrius poelgio pagyrų prisidėjo netgi vienas vyras:

Padėka moterims, kurios atneša į šį pasaulį naują gyvybę! Aš savo akimis mačiau savo sūnaus gimimą. Ir tai buvo siaubingiausias ir nuostabiausias įvykis, kurį man teko pergyventi…

Daugelis moterų po vaiko gimimo gėdijasi išeiti į pasaulį ir puola į užsitęsusią depresiją. Tikrai drąsus poelgis iš Erikos pusės! Tam ryšis ne kiekviena moteris… Parodyk šią foto savo draugėms, kurios pergyvena dėl savo figūros dėl vaiko gimimo.

You cannot copy content of this page