Veisėjai išmetė ligotą šunį kaip nereikalingą šiukšlę. Bet jis nepasidavė ir iki pat galo tikėjosi stebuklo

Šuniukas vardu Kuperis turi retą genetinį susirgimą, dėl kurio veisėjai išmetė jį kaip nereikalingą daiktą. Dar būdamas šunytis šis vargšelis ilgai klajojo mišku, pamestas ir vienišas.

Kuperis iki galo tikėjosi stebuklo.
Amerikos prieglaudos savanoriai rado šį vargšą miške netoli Halifakso miesto.

Tuomet pas 2 mėnesių mažylį rado ausų erkių, kirmėlių ir išvaržą, kuriuos veterinarai nedelsiant ėmė gydyti. Pagrindinis Kuperio genetinis susirgimas vadinamas „trumpos nugaros sindromu“, kuriam esant gyvūno stuburo slanksteliai įgimtai susitraukę ir susijungę tarpusavyje.

Prieglaudoje Kuperį išgydė ir greitai atsirado šeima, kuri panoro pasiimti ypatingą šuniuką. Jo naujaisiais šeimininkais tapo Eli ir Endis Kiganai, kurie jau turėjo 3 naminius šunis. Taip pas Kuperį, kuris jau buvo tiek išgyvenęs, prasidėjo naujas gyvenimas!

Kai Kuperis atsirado Kiganų šeimoje, jie stengėsi būti jam geriausiais šeimininkais.
Šeimininkės žodžiais, kiekviena maža Kuperio pergalė buvo tikra šeimos šventė: pavyzdžiui, kai jis išmoko lipti laiptais ar užšokti ant sofos.

Dabar Kuperis laimingai gyvena su mylinčia šeima ir draugiškais gentainiais. Pažiūrėkite į šį meilutį!

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page