Vos 127 cm ūgio moteris sugebėjo pagimdyti 3 vaikus

Pora iš Australijos išties laiminga, jie turi 3 vaikus, daugybę planų ateičiai ir populiarumą socialiniuose tinkluose.

Jie gyvena Inverele, Naujojo Pietų Velso šiaurėje. Čarli ir Kalenas simpatiški ir pilnaverčiai žmonės ir nepaisydami savo diagnozės moka džiaugtis gyvenimu bei siekti tikslų. Vyriškis gimė vidutinio ūgio šeimoje Sidnėjuje, o jo būsimos žmonos motina turėjo panašią diagnozę.

Čarli ūgis vos 1,27 m, o Kalenas aukštesnis už sutuoktinę 10 cm ir vyresnis 11 metų. Judviejų gyvenimas turiningas, Čarli domisi kūno rengyba ir dirba sėkmingoje telekompanijoje, o Kalenas vysto nuosavą verslą. Jis turi nemažos aktorinės patirties, filmavosi keliose Holivudo juostose, tokiose kaip „Snieguolė ir medžiotojas“.

Jų santykiai nenustebino draugų ir pažįstamų, o štai sprendimą susilaukti vaiko kai kurie pasmerkė. Čarli turi achondroplaziją – labiausiai paplitusią diagnozę, kuriai būdingas neproporcingas kūno sudėjimas ir galimos stuburo problemos. Kalenui – heleofizinė displazija, jo sudėjimas proporcingesnis, tačiau liga paliečia kvėpavimo ir širdies bei kraujagyslių sistemas.

Gydytojai paaiškino, kad jie turi 50% tikimybę susilaukti vaiko su mažaūgiškumu, 25% – kad jis paveldės abi susirgimo formas ir 25% – kad jis bus tiesiog vidutinio ūgio. Tačiau jie vis tiek ryžosi pažinti tėvystės laimę. Jie nesikankina dėl savo mažaūgiškumo susirgimų, o gyvena pilnavertį paprastos šeimos gyvenimą ir absoliučiai juo patenkinti.

Prieš porą metų Čarli susikūrė Instagram paskyrą ir buvo nustebinta sekėjų susidomėjimu. Šiandien ji turi apie 400 tūkstančių sekėjų ir svarbią misiją, kaip pasirodė, internete iki šiol yra daugybė tokių, kurie mano turintys teisę smerkti, o taip pat žmonių, kurie neleidžia sau džiaugtis gyvenimu dėl mažaūgiškumo. Sutuoktiniai nusprendė neslėpti savo kasdienybės ir minčių nuo naudotojų, juk vertingiausia, pasak Kaleno, kad kiti neaukšti žmonės tiesia jam ranką.

Šiandien pora turi dvi dukras ir sūnų, vyresnioji Tilba paveldėjo Čarli susirgimą, o Tali – savo tėvo, poros sūnus gimė absoliučiai sveikas. Laikas nuo laiko Čarli tenka atsakinėti į nekorektiškus ir nemokšiškus klausimus apie patyčias ir smerkimą, tačiau ji įsitikinusi, kad jų atvirumas atnešė aplinkiniams daugiau naudos ir supratimo.

O apie heiterius ji svarsto filosofiškai, esant pageidavimui galima rasti daug dingsčių neapykantai ir mažas ūgis – tik viena jų. Jų misija – padėti žmonėms oriai priimti save ir aplinkinius, išmokti žvelgti vidun, o ne spręsti pagal viršelį.

You cannot copy content of this page