10 nuostabių sugebėjimų, kurie yra įgimti, bet mes juos ignoruojame

Žmogaus protas ir kūnas turi begalines neišnaudoto potencialo atsargas

Šiais sugebėjimais kiekvienas mūsų yra apdovanojamas gimstant, tačiau dažniausiai jiems neatsiranda poreikio. O su laiku vietoj nemokšiškumo atsiranda skeptiškas neigimas.

1. Vidinis balsas

Prisiminkite visus didžiuosius pranašus – Mochamedą, Jėzų, Zaratustrą. Visus savo atskleidimus jie gavo dėka balso, skambančio jų širdyse. Visi šie žmonės turėjo tą priėmimo lygį, kuris leido išgirsti jį.
Kiekviename mūsų yra balsas, kalbantis su mumis ir padedantis mums. Ir ar mes galėsime jį išgirsti, priklauso tik nuo mūsų.

2. Vidinis pasaulis

Jūsų vidinis pasaulis – tai vieta, kur jūs randate ramybę ir galite pasijusti laimingais. Čia jūs galite rasti save ir savo tikrąją paskirtį, tačiau dėl to jums reikės atmesti visa, kas nereikalinga.

3. Sugebėjimas sulaikyti kvėpavimą

Kvėpavimo sulaikymas veikia nervų sistemą ir įtakoja nusiraminimą. Sulaikę kvėpavimą ir padarę didelį lėtą iškvėpimą, suskaidytą į 10 mažų iškvėpimų, jūs galėsite paleisti mechanizmą, kuris leis jūsų kūnui pajusti lengvumą.

4. Žvilgsnis

Jūs kada nors pastebėjote, kaip žmonės žvalgėsi į jus arba kažką išsiblaškę kalbėjo po to, kai jūs į juos žiūrėjote? Tai paaiškinama tuo, kad jūs turite skvarbų žvilgsnį, kuris veikia kitą žmogų, lyg dūris. Todėl apsikeitimas žvilgsniais yra puiki telepatinio bendravimo priemonė.

5. Mokėjimas bendrauti neverbaliai

Tai paaiškinama tuo, kad mes visi esame viena būtybė, ir kalbame mes viena kalba – mūsų širdies kalba. Ypač gerai ši savybė pasireiškia tarp įsimylėjėlių, giminingų sielų ir dvynių.

6. Dosnumas

Laimė duoti – tai kažkas transcendentinio. Tai leidžia mums priartėti prie savo sielos, o taip pat priartinti prie savęs kitų žmonių sielas.

Pagalba žmonėms yra toks dalykas, kuris garbinamas visose religijose. Daiktų atidavimo tiems žmonėms, kuriems jų reikia labiau negu jums, praktika yra tai, kas gali pakeisti mūsų pasaulio suvokimą, tai, kuo mes visi turime užsiimti tiesiog dabar.

7. Ryžtas

Kaskart, atsidūrę sudėtingose gyvenimiškose aplinkybėse, jūs turite galimybę pasinaudoti intuicija ir protiniais sugebėjimais, kad pasirinktumėte geriausią variantą tolimesniems veiksmams.

Jūsų pačių nuojauta ir jos pagalba priimami sprendimai galės pakeisti veiksmų eigą tada, kai jums teks pasirinkti vieną iš dviejų vienodai svarbių ir gerų dalykų.

8. Jumoro jausmas

Tai tiesa, kad juokas – geriausias vaistas, ir pozityvas, kuris sklinda nuo žmogaus, tiesiog mėgstančio juoktis, neišmatuojamas. Ypač, jei jūs esate poroje su tuo žmogum, ir jis deda visas pastangas, kad išgydytų jūsų sielą, pakeltų nuotaiką ir padarytų dieną geresne.

9. Kūryba

Pasitenkinimo jausmas, kurį jūs gaunate, sukūrę kažką naujo, neturi lygių. O dvasinės energijos kiekis, kurį jūs skleidžiate, tiesiog stulbina.

10. Sugebėjimas medituoti

Šis sugebėjimas gali padaryti jūsų gyvenimą sėkmingesniu ir ramesniu.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page