3 česnako galvutės – štai ko man reikia tiesiog dabar! Nusižiūrėjau nuo virėjo genialų dalyką…

Česnakų milteliai – štai kur tikrai universalus priedas! Jis suteikia produktams apetitišką aromatą, palikdamas kvėpavimą gaivų. Dėka gero tirpumo jis idealus padažų ir marinatų ruošimui. Jį deda praktiškai į visus pirmus, antrus patiekalus, šiltas salotas, skrebučius, daržovių ragu, omletus.

Be skonio ir aromato, česnakų milteliai išsaugo ir visas naudingas šviežio česnako savybes. Veikia profilaktiškai esant širdies ir kraujagyslių susirgimams, mažina cholesterolio lygį kraujyje, skystina kraują, veikia kaip antivirusinė priemonė nuo peršalimo, pasižymi tulžį varančiomis savybėmis. 3 česnako galvutės – štai ko man reikia tiesiog dabar! Nusižiūrėjau nuo virėjo genialų dalyką…

Česnako miltelių porcijos paruošimui (truputį daugiau nei pusė stiklinės) jums prireiks 3 didelių česnako galvučių.
Česnaką paskirstykite skiltelėmis ir nulupkite. Supjaustykite vienodo storio plokštelėmis. Dėkite gabaliukus ant skardos.

Pašaukite skardą į orkaitę, įkaitintą iki 100-150 laipsnių. Tegu česnakas ten lieka, kol gabaliukai neišdžius ir netaps trapūs
(2-3 val). Orkaitę išjunkite, plokšteles ten palikite, kol visiškai atauš.

Dabar jums liko tik sumalti plokšteles kavamalėje ar sutrinti grūstuve, kad gautumėte 10 kartų geresnius miltelius už parduotuvinius, be visokių konservantų ir priemaišų.

Gatavus miltelius jūs galite sumaišyti su druska ar svogūnų milteliais (paruoštais pagal analogišką technologiją). Dėkite čia mėgstamas žoleles, pipirus ir papriką – gausite originalius savos gamybos prieskonius. Svarbiausia natūralius!

You cannot copy content of this page