3 dalykai, kurie vyksta su moterimi, sulaukusia 40-ies. Viskas labai tiksliai pasakyta!

40-ies – pats geriausias seksasNeseniai pamačiau įdomaus tyrimo rezultatus. Brandžių žmonių paprašė prisiminti, kada būtent jiems nutiko neužmirštamiausias seksualinis nuotykis.

Rezultatai nustebino: pasirodo, kad įdomiausia daugumai apklaustųjų vyksta ne jauname amžiuje, o 32-46 m. Juk tokiame amžiuje jau svarbu ne tik gauti sutikimą, bet ir skirti dėmesio savo fantazijoms bei jausmams. Be to, žmonės jau geriau pažįsta savo kūną, todėl greičiau ir paprasčiau pasiekia malonumo piką. Tiesa, tai liečia ir moteris, ir vyrus.

40-ies jau ne taip svarbu laikytis santuokos
Aš jau rašiau apie tai, kad pastarųjų metų tendencija tampa brandžių moterų skyrybos, kurios dėl kokių nors priežasčių anksčiau kentė.

Pavyzdžiui, kol užaugs vaikai ar atsilaisvins nuosavas gyvenamasis plotas. O dabar man pavyko rasti tikslius skaičius. Apie 40-ies metų amžiuje 65% atvejų skyrybų iniciatore tampa moteris.

Apie šio reiškinio priežastis mokslininkai kalba sausai, bet prasmę galima pagauti – šiame amžiuje moterys tampa pragmatiškesnės ir mažiau linkusios aukotis. Paprasčiau tariant, pavargsta viską tempti ant savęs. Taigi, jei aukojimasis ir buvo tas vėžlys, ant kurio stovėjo santuokos tvirtovė, krachas neišvengiamas.

Atsiranda laiko sau
Liaudies posakiai apie „antrą jaunystę“ atsirado ne tuščiai.

Šiuolaikiniame pasaulyje moteriai, kurios vaikai užaugo ir išplaukė į savarankiškus vandenis, staiga atsilaisvina galybė laiko ir energijos sau. Ši ypatybė grynai moteriška – vyrai daugumoje šeimų mažiau užsiima palikuonių auklėjimu.

Todėl jų gyvenime nėra tokios aiškios atskirties, kada vaikai maži ir kada jie jau savarankiški. Moterims ši riba matoma labai aiškiai: ir elgesyje, ir išvaizdoje, ir įsitraukime į visuomeninį gyvenimą.

Pramoginių renginių organizatoriai žino: daugumos paskaitų, spektaklių, parodų lankytojai – būtent moterys. Atrodo, jis per ilgai ribojo save ir dabar mano, kad atėjo laikas imti iš gyvenimo viską.

You cannot copy content of this page