45 metų moteris ryžosi trumpam šiuolaikiškam kirpimui. Rezultatas – „atjaunėjo“ 10 metų

Susipažinkite, tai Angelina, ji prieš keletą metų apsikirpo „kare“ ir jai tai labai tiko. Tačiau po to ,įsisukusi į darbo bei šeimos įsipareigojimų sūkurį, neberado laiko nueiti į grožio saloną.

O ir didelio noro bei jėgų užsiimti savo išvaizda moteris neturėjo. Laikas nuo laiko mūsų herojė savarankiškai nusidažydavo žilus plaukus ir tuo viskas baigdavosi.

Tačiau viską pakeitė atsitiktinis susitikimas su sena drauge. Toji kažkuriuo momentu tvirtai nusprendė tobulinti save: pastebimai sulieknėjo, ėmė sportuoti, pasidarė madingą kirpimą, atnaujino garderobą ir ėmė atrodyti jauniau. Tuomet Angelina staiga suprato, kad ir jai dar ne laikas apsileisti.

Įkvėpta bičiulės pavyzdžio, Angelina patraukė į grožio saloną, kad galiausiai atsisveikintų su savo ilgų, neklusnių ir nušiurusių plaukų kupeta. Ji pamanė, kad blogiau jau tikrai nebus, juk ankstesnis kirpimas buvo paprasčiausiai nepatogus, o sušukuoti jį buvo galima nebent į uodegą ar kuodelį.

Angelina truputį pavartė katalogus ir nustebino meistrą pasirinkimu: piksi! Po daugybės metų su ilgais plaukais mažai kas ryžtasi tokiam trumpumui. Stilistas keliskart perklausė moters, tačiau ši buvo nepalenkiama.

Angelinos veido bruožai stambūs ir gražūs, todėl atskleistas kaklas ir smakras visiškai jos negadina, priešingai – prideda šarmo.
Vienu ryžtingu judesiu meistras nurėžė Angelinos plaukus beveik iki šaknų. Nepamirštamos emocijos! Tiesą pasakius, moteriai jų nė kiek negaila, ji pasiruošusi permainoms.

Pakaušis baigtas! Atrodo, ten liko mažiau nei pora centimetrų… Tokioms permainoms tikrai reikia drąsos.

Priekyje liko gana ilgi kirpčiai ir juos reikėjo tam tikru būdu padailinti…

Taigi, kai kirpimas gatavas, pats laikas pereiti prie dažymo. Jau gana pabodusį Angelinai tamsų kaštoną pakeitė tamsesnis ir sodresnis atspalvis. Dabar ji uždeganti brunetė ir būtent to reikia tamsiai odai ir rudoms akims.

Finišo tiesioji: džiovinimas ir šukavimas. Nors plaukų ant Angelinos galvos liko ne tiek daug, jie visgi reikalauja papildomos priežiūros.
Dabar moteriai teks išmokti šukuoti kirpčius į šoną, tačiau rezultatas tikrai vertas papildomo pusvalandžio prie veidrodžio.

Mums atrodo, kad Angelinai labai tinka naujas įvaizdis ir ji atrodo 10 metų jaunesnė. O ką manote jūs? Dalinkitės savo nuomone komentaruose.

You cannot copy content of this page