7 būdai išspręsti išsiplėtusių porų problemą

Su išsiplėtusių porų problema susiduria daugelis mūsų. Tai atrodo negražiai ir jokia pudra negali paslėpti trūkumų. Pirma, ką reikia padaryti gydant išsiplėtusias poras namų sąlygomis – veido odos valymas.

1. Taisyklingai prauskitės

Veido odos valymo procedūras reikia daryti ne tik vakare, bet ir ryte. Prauskitės specialiomis priemonėmis – švelniais geliais-šveitikliais, turinčiais rūgščių.

2. Naudokite toniką

Geriausia teikti pirmenybę specializuotas profesionalias priemones. Poras sutraukiančiuose tonikuose yra atitinkamą poveikį turinčių komponentų: beržo ekstrakto, medetkos, citrinos, margainio, rozmarino. O jei losjono sudėtyje yra cinko oksido, tai jos dėka galima ne tik sumažinti odos poras, bet ir pašalinti odos riebalų perteklių. Po toniko odą reikia patepti dieniniu kremu.

3. Darykite kaukes iš molio, krakmolo, kiaušinių

Reikia porą kartų savaitėje naudoti kaukes valymui. Pačios efektyviausios kaukės iš baltojo ir žydrojo molio, kurios garsėja savo sugebėjimais valyti, dezinfekuoti ir atstatyti odą. Molio kaukės šalina odos nelygumus, gerina kraujotaką, lygina raukšles, sutraukia poras ir tonizuoja. Be molio kaukių dar geros krakmolo, kiaušinių baltymų kaukės.

4. Šveitimas

Yra cheminių šveitiklių su vaisių rūgštimis, glikolio, salicilo šveitiklis, retinolio šveitiklis, TCA šveitiklis, pieno šveitiklis. Bet kurio šio šveitiklio esmė yra tame , kad preparatas paveikia odą skirtingam lygmenyje , kas leidžia išspręsti išsiplėtusių porų problemą ir suteikti odai sveiką toną.

5. Krioterapija

Kriomasažo procedūra skystu azotu mažina riebalų liaukų sekreciją, o taip pat susiaurina poras.

6. Mikrodermabrazija

Mikrodermabrazija arba mikrošlifavimas specialiu šepetėliu, mikrokristalais, deimantiniais antgaliais.

7. Lazerinis šlifavimas

Lazerinis šlifavimas – tai procedūra, kurios rezultate pašalinamas ir atnaujinamas viršutinis odos sluoksnis, o taip pat veikiami ir gilesni epidermio sluoksniai, kas įtakoja kolageno skaidulų susitraukimą. Įvyksta odos patempimas ir porų diametro susiaurėjimas. Procedūra laikoma pačia efektyviausia.

Bet kuriuo atveju, jeigu jūsų odos poros išsiplėtusios,reikia lankyti kosmetologą, kuris padės pasirinkti teisingą probleminės odos priežiūrą namuose, o taip pat patars, koks išsiplėtusių porų gydymo būdas bus efektyviausias pagal individualias organizmo ypatybes ir medicininius faktorius.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page