9 akių testas. Išsirinkite patikusį variantą ir sužinokite, kaip jis jus charakterizuoja

Egzistuoja didžiulė daugybė testų. Pačių įvairiausių. Pasiūlytas šiandien – labai paprastas. Jums reikia nurodyti vieną iš 9 paveikslėlių. Taigi…Išsirinkote?

1. Jūs žmogus, atviras gyvenimo naujovėms: bet kokį posūkį gyvenime jūs priimate kaip eilinę augimo ir intelekto plėtimo galimybę.

Jūs labai delikatus santykiuose su pašaliniais. Viešinti savo problemų jūs nemėgstate, tačiau jūs visada pasiruošęs dalyvauti kitų žmonių problemų sprendime.

2. Jūs pripratote kapstytis iki pačios klausimo esmės, koks sunkus jis bebūtų.

Jūs niekada neatsisakote vienatvės. Jūs pasitikite savimi, bet…jūs visiškai neapsaugotas. Stenkitės slėpti šitą pažeidžiamumą, saugokite save nuo chamų ir nemokšų.

3. Aplinkiniai gana dažnai charakterizuoja jus keistu. Na ir gerai: neįsižeiskite ir neužsiciklinkite. Reikalas ne terminologijoje, reikalas – esmėje. Bendrai paėmus jums nusispjaut į kitų nuomonę. Jūs gana spontaniškas, tai sąlygoja skubiai priimamus sprendimus.

4. Jūs – sudėtinga ir daugiabriaunė asmenybė. Praktiškai jūsų neįmanoma suprasti. Tai nėra blogai ir nėra gerai. Tai – fakto konstatavimas.

Jūs nutrūktgalviškas, priklausomas nuo nuotaikos pokyčių, vėl ir vėl atsiduriate kryžkelėje ir krentate į neryžtingumą. Tačiau artimi žmonės myli jus būtent tokį, vertinkite tai.

5. Jūs – laimingas ir liūdnas tuo pat metu. Jūs – kaip muzika, kurioje „toks nežemiškas, lyg ne čia gimęs liūdesys, kurio nei smuikas, nei rojalis negali išsemti iki dugno…“

Pas jus labai išaštrėjusi intuicija – tas pats šeštasis pojūtis, leidžiantis pažvelgti jums į ateitį.

6. Jūs retai kalbate apie jausmus, retai dalijatės mintimis, neišverčiate kailio ir neatveriate sielos kiekvienam sutiktam…

Jus vadina uždaru žmogumi. Tačiau būtent tokie uždarumo šarvai padeda jums laimėti, rezultate darydami jus stipresniu ir kantresniu.

7. Jūs – puikus žmogus ir brandi asmenybė. Būti šalia jūsų lengva. Stengdamiesi visada sudaryti gerą įspūdį, jūs galite adaptuotis bet kurioje situacijoje. Tai – neabejotinas pliusas. Ir tai kaip magnetas traukia prie jūsų žmones, einančius šviesiąja gyvenimo puse.

8. Jūs dievinate veiklą, kuria užsiimate. Jūs įsimylėjęs žmones, kurie šalia, ir bendrai visą žmoniją.
Jūs energingas ir nepavargstantis, kaip koks energetikas, užduodantis beprotišką tempą ir nemažinantis apsukų net pavojinguose gyvenimo posūkiuose. Tačiau visada atminkite, kad tokios lenktynės pavojingos.

Atsiribokite nuo stresų ir nepergyvenkite dėl smulkmenų…

9. Jūs skaidrus kaip šaltinio vanduo, tai įtakoja ramybę ir pasitikėjimą ir leidžia jums gyventi taikoje su pačiu savimi ir supančia realybe.

Jūs pasižymite unikalia savybe „skanuoti“ žmones – nuskaityti informaciją apie jų nuoširdumą ir siekių grynumą. Todėl jūsų neįmanoma apgauti, apsukti aplink pirštą: jūs ištempiate melagį į dienos šviesą, o įžūlų žmogų tiesiog žvilgsniu prikalate prie gėdos stulpo.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page