Keptas svogūnas vietoj vaistų nuo daugelio negalavimų

Keptas svogūnas – tai geriau nei vaistai, kuriuos labai dažnai gydytojai išrašo be apribojimų.

Mūsų šeimos gydytojo žmona visada vaišina svečius šituo naudingu skanėstu. Dabar ir aš kepu svogūną visiems draugams ir artimiesiems!

Žinodami apie naudingąsias svogūno savybes, daugelis klaidingai mano, kad jo naudingos savybės mažėja kepimo procese. Tai nėra tiesa, kadangi išsisklaido tik eteriniai aliejai, o pabuvus orkaitėje visos jo gydomosios savybės tik sustiprėja.

Kaip teisingai kepti svogūnus orkaitėje:

Kepkite svogūnus tiesiog su lukštais 100-150 laipsnių temperatūroje 15-30 min. Geriausiam poveikiui sveikatai reikėtų suvalgyti 1-2 vidutinio dydžio svogūno galvutes per dieną. Taip pat galite naudoti jį kaip garnyrą mėsai ar žuviai ar dėti į košes. Gaunasi labai skanus derinys.

Keptą svogūną galima ne tik valgyti, bet ir naudoti kaip tepalą. Pridėti košelę iš jo prie negyjančių opų ir žaizdų, norint pagreitinti audinių gijimo procesą.

Kompresai iš tokio svogūno turi puikias antibakterines savybes. Juos galima naudoti hemorojaus gydymui, žinoma, prižiūrint gydytojui.

Reguliariai vartojant keptas svogūnas gali išvaduoti jus nuo daugelio negalavimų ir suteikti profilaktinį poveikį.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page