9 Ispanijos karalienės mitybos principai

Daugiau nei 10 metų Ispanijos karalienė Leticija prisilaiko daktaro Perrikone, Mičigano universiteto profesoriaus, dietos, kuri numato ne tik žmogaus svorio ir riebalų masės mažėjimą, bet ir odos būklę. Štai 9 elementai, kurie įeina į jos kasdienį racioną.

1.Alyvuogių aliejus Extra Virgin
Ispanų gražuolių leksikone jau seniai žinomas trumpinys AOVE (aceite de oliva virgen extra), kuri reiškia geriausios kokybės alyvuogių aliejų. Jis turi 73% aliejaus rūgšties,kas mažina uždegimą ir kovoja su augliais. Taip pat alyvų aliejus – antioksidantų bomba prieš odos senėjimą.

2. Kakava
Šie natūralūs milteliai neįtikėtinai maistingi (geležis, magnis, varis,kalis, fosforas, cinkas ir selenas),o taip pat labai skanūs. Už kovą su laisvaisiais radikalais atsako flavanoidai ir katechinai.

3. Avižos
Nepaisant visų mitų, net piene virtos avižos netukina ir puikiai dera su kitu supermaistu (čija sėklomis, uogomis, riešutais). Sausuose dribsniuose yra medžiagos aventramido, kuris gerina kraujotaką ir mažina uždegimą. O didelis kiekis maistinių skaidulų greitai pasotina ir normalizuoja cholesterino lygį.

4. Ciberžolė
Kurkuminas aktyvuoja ypatingus fermentus – paties kūno antioksidantus – stimuliuodamas jų gamybą kovoje su senėjimu.

5. Raudonos uogos
Braškės, avietės, mėlynės ir kitos raudonos bei violetinės uogos išveda toksinus. Jos pilnos mineralų, kurie apsaugo odos ląsteles, stimuliuoja jų augimą ir sukuria barjerą prieš saulės spindulius.

6. Rauginti pieno produktai
Rekomenduojama vartoti pieno produktus, tačiau ne liesus ir be dirbtinių saldiklių. Geras pavyzdys – graikiškas jogurtas. Jis išves iš organizmo nereikalingą vandenį, sustiprins mineralinėmis medžiagomis ir rūgštimis, kurios padės pasisavinti kitas maistingas medžiagas.

7. Laukinė lašiša
Žuvis gerai bet kokiame stovyje. Dimetilaminoetanolis jos sudėtyje pasižymi liftingo efektu. Tačiau reikia rinktis laukines rūšis – dėka natūralaus maitinimosi jose daugiau Omega-3 rūgščių.

8. Lapinės salotos
Mangoldai, špinatai ar kale – svarbūs Ispanijos monarchijos virtuvės ingredientai, ir meilę jiems ji įskiepija savo dukroms nuo vaikystės. Didelis chlorofilo kiekis, kuris ramina odą ir padeda jai likti jaunai.

9. Mineralinis vanduo
Teisingai vartojant paprastas mineralinis gali pagreitinti metabolizmą, pagerinti riebalų deginimą ir svarbiausia – sudrėkinti odą iš vidaus. 2 l per dieną – gydytojų rekomendacija, kurios verta laikytis.

You cannot copy content of this page