Alkanam šuniui davė dešrelę, o jis…nunešė ją katei!

Mažas rudas šuniukas vardu Vaizis visą savo gyvenimą praleido gatvėje. Kiekvieną dieną jam teko ieškoti maisto šiukšlyne, kartais užjaučiantys praeiviai numesdavo kąsnelį dešrelės ar vištienos. Bet dažniau geraširdis Vaizis kentėjo nuo žmonių. Jį dažnai mušė, mėtė į jį akmenis, jis keliskart vos nepateko po automobilių, motociklų ir dviračių ratais.

Šuniukas buvo mažas, tačiau turėjo didelę širdį. Kartą Vaizį pamatė mergina, vardu Kristina. Ji užsiėmė pagalba gyvūnams, kuriuos likimas nubloškė į gyvenimo šalikelę.

Būtent todėl Kristina negalėjo tiesiog praeiti pro alkaną Vaizį. Mergina nusprendė pašerti šuniuką. Iš savo rankinės ji ištraukė sumuštinių dėžutę. Kristina pasiūlė rudajam mažyliui dešrelę. Bet šuo nesuėdė maisto. Vaizis atsargiai dantimis paėmė dešrelę ir su ja nuėjo iki namo kampo. Kristina nusekė šunelį.

Ten, už kampo, mergina pamatė prie sienos prisispaudusią katę. Ji buvo išsekusi ir sumušta. Šuo priėjo prie katės ir padėjo prieš ją dešrelę. Ūsuotoji Vaizio draugė sunkiai pradėjo ėsti atneštą maistą. Kristina net apsiašarojo.

Ji pasiėmė Vaizį ir jo nelaimingą draugę į savo prieglaudą. Dabar abu gyvūnai išgydyti nuo visų ligų, pamaitinti ir pagirdyti.

O Kristina ieško jiems šeimininkų. Apie Vaizį ji sako, kad per daugelį metų bendravimo su augintiniais ji nematė tokio mielo, gero ir atviro šuns, kaip jis.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page