Dienos receptas: nekeptas šokoladinis sūrio tortas. Paruošti jį labai paprasta – jums net neprireiks jungti orkaitės

Išskirtinai švelnus, tirpstantis burnoje šokoladinis sūrio tortas, sudarytas iš 3 sluoksnių tikrai taps jūsų favoritu tarp desertų!

Paruošti jį labai paprasta – jums net neprireiks jungti orkaitės. Ingredientai sūrio tortui paprasti ir prieinami, o receptas visiškai nesudėtingas. Greičiau pabandykite pasigaminti šį skanų desertą!

Nekepto sūrio torto ingredientai:
– 120 g tamsaus šokolado
– riebios grietinėlės: 50 ml + 100 ml
– 200 g grietinėlės sūrio
– cukrus: 15 g + 15 g
– 30 ml pieno
– 5 g želatinos
– ½ valgomojo šaukšto citrinos sulčių

Ingredientai šokoladinei glazūrai:
– 30 g tamsaus šokolado
– 10 g kakavos
– 1 g želatinos + 1 arbatinis šaukštelis vandens
– 25 g cukraus
– 45 ml riebios grietinėlės

Imamės gamybos:
1. 120 g šokolado smulkiname, pilame 50 ml riebios grietinėlės, įkaitintos iki 60 laipsnių, kruopščiai sumaišome.

2. 200 g sūrio sumaišome su 15 g cukraus, kol jis pilnai ištirps.


3. 5 g želatinos užpilame 30 ml pieno, paliekame kurį laiką išbrinkti. Dedame ant gilios lėkštės su karštu vandeniu ir maišome, kol želatina pilnai ištirps.


4. Į grietinėlės sūrį pilame želatiną, ištirpintą piene, išmaišome. Pilame ½ valgomojo šaukšto citrinos sulčių.


5. Atskiriame inde iki lengvo purumo suplakame 100 ml riebios grietinėlės ir 15 g cukraus. Pilame grietinėlę į sūrį, sumaišome.


6. Iš anksto paruoštą formą užtiesiame kepimo popieriumi. Dedame tik 150 g paruošto mišinio iš sūrio ir grietinėlės. Dedame į šaldiklį 10 min.


7. Į likusį grietinėlės sūrį pilame 85 g gautos šokoladinės masės su grietinėle, sumaišome. Iš šaldiklio išimame formą, dedame tik 170 g gauto mišinio, išlyginame, grąžiname į šaldiklį 10 min.


8. Į likusią masę dedame visą šokoladinę masę, sumaišome (gaunasi tamsiausia spalva viršutiniam sluoksniui). Išlyginame, uždengiame maistine plėvele ir dedame į šaldytuvą.


9. Galutinis etapas – šokoladinė glazūra. Vandenyje tirpiname želatiną. Atskirame inde smulkiname 30 g šokolado. Kakavą sumaišome su cukrumi. Pilame grietinėlę, dedame ant ugnies ir viriname, kol pasirodys burbuliukai ir masė truputį sutirštės.


10. Ataušiname mišinį iki 60 laipsnių, pilame ištirpintą želatiną, viską kruopščiai sumaišome. Perkošiame per sietelį į trupintą šokoladą, permaišome būsimą glazūrą.


11. Išimame iš šaldytuvo sūrio tortą, apliejame jį glazūra, išlyginame šonuose. Papuošimui barstome kakava ir riešutais.
3 sluoksnių šokoladinis sūrio tortas paruoštas. Gero apetito!

You cannot copy content of this page