Du maži broliukai gaisro metu išgelbėjo gyvybę moteriai ir jos vaikams

Andrejus ir Danielis tą dieną nusprendė pasitikti mamą stotelėje. Jų dėmesį patraukė kažkoks keistas garsas, jie pažvelgė jo kryptimi ir pamatė, kad iš vieno namo ritasi juodi dūmai. Broliai suprato, kad ten gaisras ir greitai puolė į pagalbą.

Pribėgę arčiau, lange jie pamatė jauną moterį, kurios rankose buvo vaikas. Andrejus ir Danielis nusprendė nelaukti pagalbos ir veikti, nepaisant savo amžiaus. Patekti į namą pro duris jie negalėjo, kadangi jos buvo apimtos liepsnos.

Andrejui pavyko išdaužti langą ir ištraukti dvimetę mažylę, o Danielis tuo metu tokiu pat būdu ištraukė šešiametį berniuką. Vaikai laiku atėjo į pagalbą, kadangi liepsna pasiekė kambarį anksčiau, nei atvažiavo gaisrininkai. Dėka jų narsos niekas nenukentėjo.

„Aš didžiuojuosi savo sūnumis. Aš stengiuosi įskiepyti jiems visas reikiamas savybes, kuriomis charakterizuoja tikrus vyrus“,- pasidalijo broliukų mama.

Gaisrininkai į vietą atvyko pakankamai greitai, todėl ugnis nespėjo persimesti į kitus namus. Brolius apdovanojo padėkomis už drąsą ir narsą, kurias jie parodė gelbėdami žmonių gyvybes.

You cannot copy content of this page